24
N, Lut

Informacje

To znak, że powinieneś się wsłuchać w swój organizm, który w ten sposób próbuje Ci zakomunikować swoje potrzeby.

Jeżeli szukamy płukanki mającej nie tylko ochronić nasze zęby przed próchnicą, ale także zabezpieczyć nasze uszkodzone szkliwo przed drobnoustrojami, powinniśmy poszukać takiej, która będzie w stanie usunąć bakterie z zębów, wzmacniać szkliwo i utrudnić płytce nazębnej osadzanie się. Na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów płynów. Czym się od siebie różnią?

Odczuwasz wieczne napady wilczego głodu? Zdarzają Ci się nocne eskapady do lodówki w poszukiwaniu jedzenia? Jeśli tak to jest to sygnał, że nie dostarczasz do swojego organizmu niezbędnych składników hamujących apetyt. Poniżej znajdziesz praktyczne zastosowania, dzięki którym będziesz jeść mniej.

Trening na siłowni nie ogranicza się zwykle tylko i wyłącznie do pracy w trakcie podnoszenia czy wyciskania, ale także jest związany z odpowiednim odżywianiem, rozgrzewką oraz suplementami, które wspomagają budowę mięśni. Jednak wielu zastanawia się, czy rzeczywiście są niezbędne.

Indianie Guarani popijali napar z ostrokrzewu paragwajskiego na długo przed tym, zanim stało się to modne! Zyskiwali dzięki yerbie siłę do pracy, polowań, przemierzania dżungli, wyczerpujących wędrówek. Hamowali poczucie głodu, odżywiali ciało witaminami i minerałami. I oczywiście – rzecz równie istotna – zacieśniali więzi międzyludzkie oraz poprawiali sobie nastrój w naturalny sposób. Zdrowa, zgrana społeczność według Guaranich, była tworzona na bazie wspólnych rytuałów picia Yerba Mate w kręgu. Sprzyjało to utrzymaniu wewnętrznej siły rodu, poprzez dbałość o zdrowie i radość każdego jego członka. Picie Yerba Mate to bowiem bardzo łatwy i intuicyjny sposób na to, by poprawić sobie nastrój i otworzyć na świat – zarówno ten zewnętrzny, jak i wewnętrzny.

Masz problem z nadwagą? Chcesz przytyć i nabrać masy mięśniowej? W Dietomed pomożemy Ci przygotować odpowiedni zdrowy plan żywnościowy dopasowany dla Ciebie.

Olej rycynowy stosowany jest w medycynie ludowej od wieków i znany jest przede wszystkim z właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że posiada on również liczne właściwości przydatne w pielęgnacji urody. Jego niska cena oraz świetne efekty stosowania sprawiają, że warto go wypróbować w pielęgnacji swoich włosów, skóry czy paznokci.

Nowoczesne zdobycze medycyny estetycznej sprawiły, że bez względu na wiek możesz wyglądać atrakcyjnie. Przebarwienia skóry, blizny, zmarszczki i popękane naczynka znikną dzięki interwencji zdolnego kosmetologa.

Każda kobieta przechodziła przez podobny dramat. Do wyjścia zostało niewiele czasu, a paznokcie wciąż niepomalowane, sukienka nie wybrana a na głowie bałagan.