18
N, Lis

Informacje

Zanieczyszczenie powietrza jest odpowiedzialne za ponad 5,5 miliona przedwczesnych zgonów rocznie na całym świecie. Na szczęście, dziś wiele się robi, aby zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza i chronić ludzi, ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Im więcej ludzi mówi o zanieczyszczeniu powietrza, tym bardziej się kształcimy i tym szybciej zostaną podjęte niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania.

Okres jesienno – zimowy, to czas kiedy rodzice szczególnie muszą zadbać o zdrowie swoich maluszków. Wychodząc na dwór musimy pamiętać, aby je ciepło ubrać, założyć czapkę, szalik, grubą kurtkę. Jednak jeśli dziecko jest przewożone w samochodzie, to zakładanie grubej kurtki czy kombinezonu, jak twierdzą eksperci może być niebezpieczne. Nawet jeśli zamierzamy podróżować tylko na krótkim dystansie

Wypadanie włosów dotyczy coraz większej liczby osób. Kiedyś nadmierne wypadanie włosów dotyczyło głównie osób w podeszłym wieku, dziś dotyka nawet osoby bardzo młode. Pomimo dostępu do kosmetyków do włosów doskonałej jakości i pielęgnacyjnych zabiegów fryzjerskich, przybywa osób o przerzedzonych włosach. Jaka jest przyczyna nadmiernej utraty włosów? Tak naprawdę przyczyn jest wiele – dlatego warto poznać chociaż te najczęstsze, aby móc zapobiec wielu przypadkom przerzedzenia włosów, a nawet łysienia.

Masz problem z nadwagą? Chcesz przytyć i nabrać masy mięśniowej? W Dietomed pomożemy Ci przygotować odpowiedni zdrowy plan żywnościowy dopasowany dla Ciebie.

Latem każdy chce wyglądać szczupło i atrakcyjnie, więc zaczyna myśleć o odchudzaniu. Nic w tym dziwnego, po zimie zrzucamy z siebie płaszcze i kurtki, wyjeżdżamy na urlop w piękne miejsca, w których robimy mnóstwo zdjęć, a także korzystamy z miejskich kąpielisk i basenów. Szczupłe ciało dodaje nam pewności siebie i pozwala z pełni korzystać z uroków wakacji. Jednak w jaki sposób je wypracować, czyli skutecznie zrzucić zbędne kilogramy?

Na temat owoców krąży wiele sprzecznych opinii. Jedni mówią, że ze względu na zawartość cukrów są „złe”, inni, że można je jeść bez ograniczeń. I jak zwykle w takich przypadkach, prawda leży gdzieś pośrodku. A co z owocami na diecie odchudzającej? Jeść czy nie jeść? A jeśli tak, to ile? Oczywiście – jeść, ale w rozsądnych ilościach i nie wszystkie. Jakie jeść? Dziś przedstawiamy owoce sezonowe, które pomogą Ci zachować dobre samopoczucie na diecie.

Olej rycynowy stosowany jest w medycynie ludowej od wieków i znany jest przede wszystkim z właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że posiada on również liczne właściwości przydatne w pielęgnacji urody. Jego niska cena oraz świetne efekty stosowania sprawiają, że warto go wypróbować w pielęgnacji swoich włosów, skóry czy paznokci.

Nowoczesne zdobycze medycyny estetycznej sprawiły, że bez względu na wiek możesz wyglądać atrakcyjnie. Przebarwienia skóry, blizny, zmarszczki i popękane naczynka znikną dzięki interwencji zdolnego kosmetologa.

Każda kobieta przechodziła przez podobny dramat. Do wyjścia zostało niewiele czasu, a paznokcie wciąż niepomalowane, sukienka nie wybrana a na głowie bałagan.