23
Pt, Sie

Informacje

Aparaty słuchowe to urządzenia osobiste. Stosując je, można odnieść znaczące korzyści w poprawie słuchu i funkcjonowaniu społecznym. Jednak aby tak było, trzeba je odpowiednio wybrać i zaprogramować. Świadomy i aktywny udział pacjenta w doborze aparatu słuchowego jest niezwykle istotny dla komfortu codziennego korzystania z urządzenia.

Wraz z upływem lat w organizmie mężczyzny zachodzi wiele zmian. Zwłaszcza po 50 roku życia mężczyźni są bardziej narażeni na rozwój chorób takich jak: zaburzenia układu krążenia, choroby serca i płuc. Dużym problemem pozostaje również nadwaga, której konsekwencją jest rosnąca liczba mężczyzn cierpiących na cukrzycę typu 2 czy nadciśnienie tętnicze. Wiek 50+ to również wyższy współczynnik chorób prostaty, w których występują objawy przerostu prostaty. Poza dietą i aktywnością sportową - badania profilaktyczne są jednym z najważniejszych czynników wpływających na zachowanie dobrego zdrowia.

Periodontologia to specjalność stomatologiczna zajmująca się przede wszystkim leczeniem chorób zapalnych prowadzących do niszczenia dziąseł. Praca periodontologa polega również na profilaktyce i diagnozowaniu ewentualnych chorób. Specjaliści z tej dziedziny powinni oferować szeroką skalę zabiegów, aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom. Jakie są cechy dobrego periodontologa?

Zbilansowana dieta ma duży wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego powinieneś zadbać o odpowiednie odżywianie.

W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na wiele zagrożeń. Głównymi z nich są te cywilizacyjne - wszechobecny smog truje nasze powietrze i sprawia, że łatwiej zapadamy na różnego rodzaju choroby. Zwłaszcza mieszkańcy dużych miast częściej chorują z powodu zanieczyszczeń. Wobec takiej sytuacji powinniśmy się przynajmniej zdrowo odżywiać. To gwarancja dobrego samopoczucia oraz braku nadwagi. Z tą można sobie poradzić i wbrew pozorom nie wymaga to aż tak wielu wyrzeczeń.

Wiele osób przy odchudzaniu popełnia błędy, które negatywnie wpływają nie tylko na efekty stosowanej diety, ale również na stan zdrowia. Jednym z nich jest stosowanie popularnych głodówek, które mają różne skutki. Wyjaśnijmy dziś sobie jak powinno się podejść do tego tematu.

Lakiery hybrydowe w ostatnim czasie zyskują naprawdę dużą popularność wśród kobiet, które cenią sobie zadbane dłonie. Manicure wykonany za ich pomocą charakteryzuje się długą trwałością. Dzięki niemu paznokcie zawsze wyglądają pięknie, bez żadnych odprysków i niedoskonałości. Firma Sunflower od ponad 20 lat specjalizuje się w modelowaniu i zdobieniu paznokci przy wykorzystaniu najnowszych technik.

W otchłani internetowych sklepów z biżuterią, znajduje się perełka, w której każdy wymagający klient znajdzie interesujące egzemplarze biżuterii ze stali szlachetnej. Taka specjalizacja w ozdobach, które nie wywołują w użytkownikach reakcji alergicznych, a do tego są trwałe i wyjątkowo bezobsługowe, czyni z Namiko.pl wyjątkowym sklepem.

Rozstępy to bardzo charakterystyczne zmiany skórne, które pojawić mogą się u każdego z nas. Rozstępy dotykają młodzieży w okresie dojrzewania, osób starszych, kobiet w okresie ciąży, coraz częściej z tym problemem borykają się mężczyźni. O to, czy można zapobiec pojawieniu się rozstępów oraz w jaki sposób pozbyć się już obecnych rozstępów, zapytamy eksperta – kosmetologa Centrum laseroterapii Neonia z Krakowa Joanne Godwin