19
N, Sie

Kosmetyki dla skóry wrażliwej muszą być delikatne, aby nie podrażniać cery, która jest niezwykle skłonna do powstawania podrażnień i uczuleń. Najlepiej stosować do niej dermokosmetyki, które nie zawierają w swoim składzie konserwantów ani substancji zapachowych, dzięki czemu są pozbawione głównych składników mogących powodować uczulenia. Mogą je stosować nie tylko osoby posiadające wrażliwą cerę, ale nawet alergicy czy osoby chorujące na atopowe zapalenie skóry.

Przenośne USG znajduje zastosowanie w diagnostyce pacjentów przez lekarzy zdecydowanej większości specjalności – nie tylko w gabinetach prywatnych i tzw. gabinetach POZ, ale także na szpitalnych oddziałach. Jakie zalety ma mobilne USG?

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie… Pisał Jan Kochanowski. Praktycznie każdy zna te kilka wersów, jednak nie wszyscy bierzemy je sobie do serca. Oczy są niezwykle ważnym narządem – niestety przeważnie sobie tego nie uświadamiamy, dopóki nie zaobserwujemy u siebie problemów z widzeniem, co dokładnie obrazują słowa przytoczone w pierwszym zdaniu. O tym, dlaczego warto regularnie odwiedzać okulistów, piszemy w poniższym artykule.

Więcej artykułów…