16
So, Gru

Tak jak w każdym wykonywanym zawodzie związanym z badaniami, diagnozami, czy leczeniem wymagane jest odpowiednie wyposażenie gabinetów. Jego konstrukcja zależna jest od rodzaju wykonywanych usług, lecz wszystkie mają jedną, wspólną zasadę, której każdy profesjonalista powinien przestrzegać. Przede wszystkim powinno być sterylnie, bezpiecznie, czysto oraz komfortowo.

Człowiek bardzo dobrze poznał już otaczający go świat. Wie dużo o zwierzętach, roślinach, morzach i lądach, jednak wciąż niewiele wie o samym sobie. Co chwilę odkrywane są kolejne tajniki działania ludzkiego umysłu i nic nie wskazuje na to, byśmy zaczęli się zbliżać do wyjaśnienia wszystkich jego tajemnic. Spójrzmy więc na jedno z ciekawszych zagadnień ostatnich lat.

Stomatologia estetyczna jest dziedziną medycyny, której celem jest poprawa wyglądu uzębienia i uśmiechu pacjenta. Innym, niepisanym celem, jest poprawa jakości życia poprzez wzrost pewności siebie, który wynika ze zwiększenia atrakcyjności fizycznej. Zakres zabiegów stomatologii estetycznej jest bardzo szeroki. Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi.

Więcej artykułów…