Rzeszów

Firma Nikon we współpracy z drużyną Asseco Resovia Rzeszów po raz kolejny ogłosiła konkurs na najlepszy projekt koszulki Krzysztofa ?Igły? Ignaczaka. Libero rzeszowskiej drużyny zagra w zwycięskiej koszulce już w następnym sezonie. Na autorów najlepszych prac czekają aparaty Nikon 1 S1 oraz koszulki klubowe. Projekty można zgłaszać do 21 lutego 2014 r.

W ramach wspólnych działań Nikon Polska z męską drużyną  piłki siatkowej Asseco Resovia Rzeszów, na fanpage?u firmy uruchomiona została aplikacja konkursowa ?Zaprojektuj koszulkę Igły!? (https://apps.facebook.com/koszulkaigly/). To już trzeci sezon, w którym kibice mają szansę  zobaczyć Krzysztofa Ignaczaka, libero drużyny w koszulce własnego projektu.

W poprzednich latach konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością. W tym roku,  prace oceniane przez samego Krzysztofa Ignaczaka można zgłaszać w pięciu  tygodniowych etapach. Na laureatów każdego z nich czekają aparaty Nikon 1 S1  oraz trzy wyróżnienia w postaci klubowych koszulek Asseco Resovii. Zwycięski projekt  zostanie wyłoniony do 28 lutego 2014 r.

?Poprzednie edycje konkursu ?Zaprojektuj koszulkę  Igły? pokazały, że fani siatkówki to bardzo kreatywna grupa. Cieszymy się, że z  tak dużym entuzjazmem podchodzą do naszej inicjatywy, dzieląc się swoimi  projektami. Jesteśmy przekonani, że i tym razem kibice zaskoczą nas  pomysłowością nadesłanych prac? ? powiedział Jan Przybysz, Starszy Specjalista ds. Produktu Nikon Polska.

?Zapraszam wszystkich sympatyków Asseco Resovii do  nadsyłania prac. Cieszymy się, że nasza współpraca z Nikonem angażuje również  kibiców do aktywizacji swoich talentów a ich efekt jest widoczny podczas  każdego naszego meczu na koszulce Krzyśka. Warto pokusić się o zdobycie sprzętu  fotograficznego, którego używamy w swojej codziennej pracy, np. przy realizacji  filmów AssecoResoviaTV" - Bartosz Górski, Wiceprezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie http://www.facebook.com/NikonPolska(http://www.facebook.com/NikonPolska) w zakładce ?Zaprojektuj koszulkę Igły?. (https://apps.facebook.com/koszulkaigly/)