Rzeszów

Zostało już tylko kilka dni na wybór najpiękniej rozświetlonej miejscowości w Polsce. Głosowanie w konkursie "Świeć Się z Energą? trwa do piątku.

Tylko do 23 stycznia można oddawać głosy na najpiękniej oświetlone miasto w finale ogólnopolskiego etapu ?Świeć się z Energą?. W VI edycji akcji o cenne głosy swoich mieszkańców i sympatyków walczy m.in. Rzeszów. Przedstawiciel województwa podkarpackiego mierzy się o pierwsze miejsce na podium z reprezentującymi pozostałe regiony 15 miejscowościami z całej Polski. Zwycięska miejscowość oprócz prestiżowego tytułu otrzyma również nagrodę charytatywną w postaci nowoczesnego sprzętu AGD.

Ogólnopolski etap szóstej edycji ?Świeć Się z Energą? wkracza w ostatnią fazę rywalizacji. O pierwsze miejsce w plebiscycie, prestiż oraz nagrodę główną walczą zarówno małe jak i większe, bardziej znane miasta. Po raz kolejny bowiem okazuje się, że to nie tylko okazałość iluminacji, wielkość i popularność miejscowości ani też liczba mieszkańców jest decydującym czynnikiem, który wpływa na odniesienie zwycięstwa. Dobry wynik gwarantuje także mobilizacja i determinacja mieszkańców oraz sympatyków miast oraz głosowanie na swojego faworyta. Szansę na wygraną i odniesienie sukcesu cały czas ma każdy z 16 finalistów. Jak prezentują się poszczególni kandydaci na zdjęciach i jak zagłosować na najpiękniej rozświetlone miasto? Szczegóły na SwiecSie.pl i aplikacji na www.facebook.com/SwiecSie.

W ostatecznej ogólnopolskiej rozgrywce zwycięzca VI edycji ?Świeć się z Energą? ma szansę wywalczyć urządzenia o wartości 10 tys. złotych. Przeznaczoną na cel charytatywny nagrodę ufundowała spółka Energa Oświetlenie.

Głosowanie na najpiękniejszą miejską iluminację trwa do 23 stycznia do godz. 12:00. Zwycięzców poznamy do końca stycznia.