Rzeszów

Ruszyła IV edycja najbardziej prestiżowego plebiscytu hotelowego w Polsce ?Hotel Roku 2015?.

Plebiscyt ?Hotel Roku? powstał, by ułatwić gościom hotelowym wybór najlepszej oferty, za którą będzie stała wysoka jakość usług i oczekiwany komfort pobytu. W tegorocznym plebiscycie można głosować na hotele w kategoriach: Biznes, Business Tariff, Ekonomiczne, HRS Deals, Luksusowe i Design, MICE, Najlepszy Serwis, Pałace i Zamki oraz Premiera. ?Hotelem Roku? zostanie obiekt, który spośród wszystkich kategorii otrzyma najwięcej głosów. Głosowanie rozpoczęło się 26 stycznia i potrwa do 15 maja 2015 roku. Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas uroczystej gali finałowej w maju 2015 roku.

Do udziału w plebiscycie ?Hotel Roku 2015? zakwalifikowano ponad 100 hoteli. O nominacji decydowały ankiety i opinie pozostawione przez gości, którzy za pośrednictwem portalu HRS skorzystali z usług danego hotelu.

Do tegorocznej edycji konkursu zostały nominowane trzy hotele z Rzeszowa. Nominacje w dwóch kategoriach: Biznes oraz MICE czyli miejsc spotkań, konferencji i wystaw otrzymał Hotelu Rzeszów. Zdaniem organizatorów nominacja podkreśla, że obiekt ten w pełni dostosował ofertę do potrzeb osób podróżujących służbowo. W kategorii Biznes nominację otrzymał także usytuowany w pobliżu rzeszowskiego lotniska Hotel Blue Diamond. W kategorii Business Tariff powalczy hotel Prezydencki, wyróżniający się eleganckim wystrojem wnętrz oraz dużym centrum kongresowym.

Zachęcamy do wszystkich na oddanie swoich głosów na rzeszowskie hotele za pośrednictwem strony: www.hotelroku.com. Plebiscyt HOTEL ROKU 2015 organizowany jest przez HRS wspólnie z Wirtualną Polską oraz magazynem Forbes.