Rzeszów

Why Not USA zaprasza na kolejną edycję Targów z Amerykańskimi Pracodawcami z Alaski, które odbędą się 11 marca br. w Rzeszowie. Nasze targi to niepowtarzalna okazja, by nawiązać kontakt z pracodawcami ze Stanów Zjednoczonych, dowiedzieć się o szczegółach dotyczących wybranego stanowiska pracy czy nawet podpisać umowę.

Targi pracy odbędą się 11 marca br. (tj. w środę) na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, o godz. 10:00 - sala RA101!

W tym dniu WSIZ odwiedzą amerykańscy pracodawcy, którzy przeprowadzą krótkie interview z osobami zainteresowanymi podjęciem pracy na Alasce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy nie tylko dla studentów!

Silver Bay Seafoods oferuje pracę w terminie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015r. Wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne: wynosi 10 dolarów za godzinę, a za nadgodziny 15 dolarów za godzinę. Pracodawca oferuje DARMOWE mieszkanie i wyżywienie. Pracodawca opłaca również połączenie lotnicze między Seattle a miejscem pracy i z powrotem.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w targach zachęcamy do zapisania się na listę obecności u naszych specjalistek w Biurach Obsługi Klienta. Jeżeli jednak nie możecie zgłosić się osobiście do biur, zapraszamy na targi z cv po angielsku.

Wstęp bezpłatny! Serdecznie zapraszamy wszystkich. Praca na Alasce nie tylko dla studentów!

Szczegóły na stronie www.whynotusa.pl lub pod numerem tel.: 517 948 984!