Kolbuszowa

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Nowej Wsi w gminie Kolbuszowa. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze 23-letni kierowca cinquecento prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust drogowy. Samochód zaczął się palić. Kierowcę z płonącego samochodu wyciągnęli przejeżdżający tamtędy mieszkańcy Nowej Wsi. Pasażera nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 20 na drodze gminnej relacji Nowa Wieś - Domatków. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący cinquecento 23-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, uderzając w przepust drogowy. Samochód zaczął się palić. Z płonącego samochodu kierowcę wyciągnęło dwóch przejeżdżających tą drogą mieszkańców Nowej Wsi. Niestety pasażera nie udało się uratować. 23-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci ustalają tożsamość pasażera. Jego ciało oraz pojazd decyzją prokuratora zabezpieczono do dalszych badań. Dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku pomoże ustalić prowadzone w tej sprawie postępowanie.