Jarosław

Do jarosławskiej Policji docierają informacje o zaginionym 52-letnim Kazimierzu Sidorko. Każdy taki sygnał jest sprawdzany. Dziś od rana, kilkunastu funkcjonariuszy i członkowie rodzinysprawdzali miejsca, gdzie może przebywać zaginiony. Przeszukano zarośla, pustostany i zbiorniki wodne w Tuczempach. Mężczyzny nie odnaleziono.

Policjanci sprawdzają każdy sygnał, który dociera w tej sprawie. Dzisiaj od rana policjanci sprawdzali miejsca, w których mógł przebywać zaginiony Kazimierz Sidorko. Mężczyzna jest poszukiwany jako osoba zaginiona od 12 marca 2015 roku. Piętnastu policjantów, funkcjonariusz Straży Miejskiej w Jarosławiu oraz rodzina zaginionego przeszukiwali okolice ulicy Wiosennej i koryta rzeki San w Tuczempach. Podczas tych działań sprawdzono zarośla, pustostany, a także okolice zbiorników wodnych.

W poszukiwania mężczyzny włączyła się także Fundacja ITAKA, która rozesłała zdjęcia zaginionego do jarosławskich sklepów i firm.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50 tel. 16 624 03 10, 16 624 03 11 lub z nr alarmowym 997.