Rzeszów

Kolejne spotkanie z cyklu Startup Mixer odbędzie się w najbliższy wtorek, 16 czerwca o godzinie 19:00 w Klubie Studenckim IQ WSIiZ.

Startup Mixery organizowane są przez inkubatory przedsiębiorczości AIP przy Uniwersytecie Rzeszowskim oraz AIP przy Wyższej Szkole Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie.

Gośćmi najbliższego spotkania będą Mateusz Tułecki - pomysłodawca, prowadzący i główny organizator jednej z najważniejszych konferencji związanej z Internetem i nowymi technologiami w Polsce, Internet Beta oraz koordynator jednego z najważniejszych przeglądów innowacyjnych projektów w Polsce - Startup Fest Agora. Nagrodzony tytułem "Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010".

oraz Barbara Kostyra - Wiceprezes Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Dyrektor Centrum Zarządzania Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym Aeropolis. Współorganizator Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Inkubatorze Technologicznym Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Dodatkowo na Startup Mixerze zaprezentują się trzy początkujące startupy, każdy z nich ma pięć minut na przedstawienie uczestnikom spotkania swojego modelu biznesowego. Do rywalizacji staną startupy:

Share_Lock - startup oferuje rozrywkę typu escape room game, która pozwala przenieść się ze świata książek, filmów i gier online do świata rzeczywistego.

Pan Pasożyt - to startup, który łączy nowoczesne narzędzia informatyczne z branżą specjalistyczną z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki parazytologicznej.

Mądry Dzieciak - startup składa się z grupy młodych ludzi, których łączy wspólne zamiłowanie do eksperymentowania i zarażania innych pasją do nauk przyrodniczych.

Wydarzenie: StartUp Mixer

Kiedy: 16 czerwca godz. 19:00 ? 24:00

Gdzie:  Klub Studencki IQ WSIiZ

Po wyborze zwycięskiego start'upu oraz wystąpieniu gości specjalnych zapraszamy wszystkich na networking biznesowy, rywalizację oraz dobrą zabawę.

Dodatkowe atrakcje zaprezentują rzeszowskie startupy Moonlight oraz MotionBlur, które zorganizują zawody geamingowe oparte o technologię Oculus Rift.

Startup Mixer
Startup Mixery to cykliczne spotkania, podczas których przedsiębiorcze osoby prowadzące własny biznes lub myślące o własnej działalności mają okazję do zwiększenia swojej wiedzy dzięki prelekcji wygłoszonej przez gości specjalnych, a także nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości podczas sesji networkingowych. Więcej informacji o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie aiprzeszow.pl