Rzeszów

Już 21 czerwca ruszy 5 edycja Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2oo! Rajd wystartuje z rynku w Ropczycach, a zakończy się pod salonem RingRoad Yamaha w Rzeszowie przy ul. Okulickiego 6.

Analogicznie do podkarpackich edycji organizowane są również Rajdy po Małopolsce. W zeszłorocznej małopolskiej edycji w Rajdzie udział wzięło 250 maszyn. W tym roku uczestnicy już po raz piąty będą poznawać Podkarpacie ? trasa poprowadzi przez malownicze zakątki powiatów ropczycko-sędziszowskiego, mieleckiego, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i rzeszowskiego, między innymi obok jeziora w Kamionce, przez Chrząstów, Baranów Sandomierski oraz Stalową Wolę.

Na starcie na uczestników będą czekały mapki z legendą, z wyznaczonymi punktami na trasie, w których motocykliści będą robić sobie zdjęcia. Uczestnicy, którzy którzy podczas trasy zrobią 14 zdjęć z różnych odcinków Rajdu i przekażą je organizatorom na mecie, będą mieli szansę na nagrody. Do wygrania między innymi pięć kasków motocyklowych zasponsorowanych przez Meldom, akcesoria motocyklowe, gadżety Yamahy oraz przejazd Rajdu na maszynach z rodziny MT.

Jednym z punktów na trasie Rajdu będzie salon Meldom w Rzeszowie, którego oficjalne otwarcie nastąpi już wkrótce. W asortymencie Meldomu znajdą się drzwi, okna, zabudowa tarasowa oraz domy z bali. Meldom to miejsce nietypowe, które proponuje swoim klientom nie tylko produkty i usługi, ale również przekazuje inspiracje, poddaje pomysły i wywołuje emocje.