Kolbuszowa

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj  na krajowej "dziewiątce" w Komorowie. W wyniku czołowego zderzenia osobowego volkswagena z mercedesem do szpitala z obrażeniami trafili kierujący tymi pojazdami.

Do wypadku doszło wczoraj  około 17.40  w Komorowie na drodze krajowej numer 9, na odcinku relacji Kolbuszowa-Nowa Dęba. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem golfem 22-letni mieszkaniec  gminy Majdan Królewski nie zachował należytej odległości od  poprzedzającego pojazdu, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. Kierowca volkswagena zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku kierowcą mercedesa. W wyniku zderzenia kierowca volkswagena oraz 48-letni mieszkaniec gminy Raniżów kierujący mercedesem z obrażeniami trafili do szpitala. Obydwaj byli trzeźwi.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.