Rzeszów

W pierwszy weekend października (1-3.10) w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Breakout Days. Festiwalu, który został stworzony ku pamięci Tadeusza Nalepy i jego twórczości.

Tadeusz Nalepa był wybitnym artystą, twórcą ponadczasowym, który wytyczył nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w tamtym czasie ograniczenia estetyczne. Muzyka stworzonego przez Tadeusza zespołu Breakout od lat elektryzuje słuchaczy, a jego nazwa stała się marką rozpoznawalną w wielu krajach. Breakout to także marka, która w Polsce kojarzona jest z Rzeszowem.

Prócz muzycznych atrakcji organizatorzy przygotowali również konkurs ?Video ? Fon?. Jego celem jest wyłonienie prac Video inspirowanych twórczością Tadeusza Nalepy, zespołu Breakout oraz promocja młodych twórców video i muzyki, a także propagowanie muzyki bluesowej w Polsce. Kategorie konkursowe to : "Pokaż muzykę" oraz "Teledysk".

Zatem jeśli kochasz muzykę, chętnie podejmujesz nowe wyzwania, nagrywasz filmiki ? nie zwlekaj i zgłoś swoją pracę na konkurs ?Video ? Fon? ! Prace (filmy w formacie MP4) trwające nie dłużej niż 5 min należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23.09.2015 do godz.12.00. Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody pieniężne !