Przemyśl

Policjanci z przemyskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia, do jakiego doszło (16 września) na ulicy Świętego Jana Nepomucena. Kierująca osobową dacią nie ustapiła pierwszeństwa przejazdu uczącej się jazdy na motocyklu kobiecie i uderzyła w nią. Na szczęście obu paniom nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło w środę 16 września około godz. 11.30 na ul. św. Jana Nepomucena w Przemyślu. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 32-letnia kobieta kierująca dacią duster nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej na motocyklu kursantce i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. 

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni postanowili motocyklistkę przewieźć do szpitala na konsultację medyczną. Jak się okazało, 20-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego, nie odniosła poważnych obrażeń i po kilkunastu minutach opuściła szpital. 

Obydwie uczestniczki kolizji zostały przebadane przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało że były trzeźwe. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu kierująca samochodem została ukarana madantem w wysokości 300 złotych i 6 punktami karnymi.