Wciąż nie milkną echa Międzynarodowego Kongresu Imperium Kobiet, który w minioną sobotę odbył się w rzeszowskim Hotelu Prezydenckim. Głównym celem wydarzenia było przekazanie wiedzy, jak wykorzystać swój potencjał, stymulować przedsiębiorczość oraz jak dążyć do celu i spełniać marzenia.

Program obfitował w prelekcje osobistości ze świata coachingu, biznesu i mediów. W temat wprowadził uczestniczki dr Henryk Pietrzak, prezes zarządu Polskiego Radia Rzeszów S.A., autorytet w dziedzinie mediów, polityki medialnej, etyki oraz kultury w mediach. Panie mogły posłuchać m.in. Aleksandry Ślifirskiej, która zdradzała tajniki wykorzystania mediów w biznesie. Znana aktorka Joanna Jabłczyńska radziła, jak spełniać marzenia, a Anna Urbańska pokazała, jak mózg wpływa na nasze zachowania. O mocy marki osobistej opowiadała dr Ewa Hartman, a o wpływie pozytywnego myślenia na życie osobiste i biznes mówiła Magdalena Kowalska. Krystyna Mazurówna, która porwała publiczność swoją charyzmą opowiedziała o tym, jak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości podbiła francuskie Casino de Paris. Znany dziennikarz Andrzej Sołtysik radził, jak opanować stres przed kamerą, a Ryszard Rembiszewski opowiadał m.in. o spójności w budowaniu wizerunku. W świat pasji wprowadziła nas Iza śmieszek Dorn, Sylwia Jagielska, Natalia Savkina, Jarosławna Łasut. Modelka Paris Maziarska przedstawiła uczestniczkom powiązania między budowaniem własnego wizerunku a światem profesjonalnego modelingu i fotomodelingu i zasadami którymi sie on kieruje.

Uwieńczeniem Kongresu był pokaz mody marki Olsen, Vissavi oraz bielizny Change, a także mini recital Angeli Gaber oraz konkurs z mnóstwem nagród.

Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet był dla uczestniczących w nim Pań dobrze przepracowanym dniem. Organizatorzy nie zapomnieli więc o obiedzie, a uczestniczki z przyjemnością korzystały z przerw kawowych, podczas których mogły skosztować znakomitych deserów i wyszukanych drinków.

W kuluarach jeszcze długo rozmawiano o Kongresie, robiono zdjęcia, podpisywano autografy.

Najlepszą nagrodą dla organizatorów była pełna sala i zadowolenie Gości Kongresu, którzy już proszą o kolejne takie spotkania.

Organizatorami Kongresu była firma I.D.MEDIA i NADA MEDIA z Iloną Adamską i Magdą Gembal na czele.