Siatkówka

Firma CAR-RENTAL.PL dołączyła do grupy przedsiębiorstw, które wspierają drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Nowy sponsor zostanie przedstawiony podczas oficjalnej prezentacji mistrzów Polski w najbliższą w sobotę.

CAR-RENTAL.PL to wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych i limuzyn dla firm, instytucji, a także osób prywatnych. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, a oddziały mieszczą się w Radomiu, Lublinie, Tarnowie, Zamościu, Kozienicach, Kielcach i Nowym Sączu.

 

- Umowa podpisana z Asseco Resovią Rzeszów to początek naszej współpracy. Celem klubu i firmy jest budowa silnej drużyny, która z powodzeniem będzie rywalizować na siatkarskich boiskach. Razem stawiamy sobie za cel walkę o jak najwyższe miejsca w kraju i Europie. Mam nadzieję, że nasze sportowe partnerstwo i obopólne korzyści potrwają wiele ligowych sezonów - powiedział Zenon Głodowski, właściciel firmy CAR-RENTAL.PL.

Nowy sponsor pojawi się na strojach Asseco Resovii, w których siatkarze będą występować na boiskach Plus Ligi w sezonie 2015/2016. Firma CAR-RENTAL.PL zostanie przedstawiona także sympatykom rzeszowskiej siatkówki podczas oficjalnej prezentacji drużyny w najbliższą sobotę (24 października) w Galerii Rzeszów. Początek spotkania o godz. 16:00.