Z życia wzięte

Po kilku szarych, burych i często przygnębiających miesiącach nadchodzi w końcu, długo oczekiwana wiosna. Zaczyna się bardzo niewinnie – lekki powiew cieplejszego wiatru, dłużej wyglądające zza chmur słońce i odważniejszy śpiew ptaków. Jednak te delikatne zwiastuny zmieniającej się pory roku są dla każdej kobiety wyraźnym sygnałem, że należy bliżej przyjrzeć się zawartości swojej szafy. Gdy za oknem rozkwitają drzewa i kwiaty, gdy wyższe temperatury skłaniają do zrzucenia ciężkich płaszczy i butów, można zaczerpnąć inspirację z budzącej się do życia przyrody również podczas zmiany garderoby.

wiosnaW tym roku panujące trendy bardzo nam to ułatwiają. Widocznie także projektanci znużeni długą i szarą zimą postanowili popuścić wodze fantazji. Dlatego wybierając w tym sezonie sukienki, buty i torebki trafisz na prawdziwy, kolorowy zawrót głowy. Pastelowy róż, żółty, błękit, pomarańcz, to kolory zarezerwowane dziś nie tylko dla przyrody, ale także dla butów i torebek. Za oknem kwiaty? Czemu by ich nie przenieść także do naszej garderoby? Szczególnie, że podczas tegorocznej wiosny i lata to będzie prawdziwy hit.

Żółte czółenka, błękitne trampki, a może różowe kalosze? Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia. A kwiaty i motywy roślinne? Mogą być przecież wszędzie, nie tylko za oknem. Wyjątkowo pięknie prezentują się na każdego typu obuwiu! Jeśli masz głowę pełną pomysłów na wiosenne i letnie stylizacje koniecznie odwiedź nasz sklep, gdzie na pewno znajdziesz odpowiednie http://www.buu.pl/pl/5-balerinki-meliski i torebki. Jeśli nie masz koncepcji na sezonową zmianę garderoby zajrzyj do sklepu internetowego buu, wśród ogromnego wyboru odnajdziesz inspirację, na nowy wiosenny look!

Na koniec jeszcze informacja dla Pań, które nie mogą rozstać się z klasyką. Biel, czerń oraz szarości i beże - zawsze na czasie! Nie musisz wykorzystywać najnowszych trendów aby modnie wyglądać. Ponadczasowej elegancji nie należy unikać, szczególnie gdy ze względu na okoliczności nie możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Klasyka wcale nie musi być nudna. Przeciwnie, odpowiednie wykorzystanie uniwersalnych motywów sprawi, że Twoja stylizacja będzie wzbudzała prawdziwy zachwyt, a Ty będziesz czuć się zawsze pewnie i komfortowo.