Inne

Chcesz wiedzieć czy warto odchudzać się sezonowo? Interesuje Cię długotrwałe odchudzani?  Za chwilę stoczymy walkę odchudzanie na lato VS odchudzanie na lata.

Lato zbliża się coraz większymi krokami, na siłowniach i w fitness clubach tłoczno, wiele nowych twarzy - wszyscy robią formę na lato. Tego typu ośrodki zawsze obserwują wzrost zainteresowania swoimi usługami wiosną, bo znaczna część osób świadomych swoich niedoskonałości chce zdążyć przed latem i na czas chcą wyrzeźbić swoje ciało. Ale czy to prawidłowe zachowanie? Otóż nie! O ile należy pochwalić każdą formę aktywności, to trzeba zanegować sens katowania się przez 2-3 miesiące w roku po to, żeby w trakcie dwutygodniowego urlopu wyglądać przyzwoicie w kostiumie na plaży. Tego typu krótkotrwałe działania to szok dla organizmu pod każdym praktycznie względem, a jak do tego dodamy, że wraz z zakończeniem urlopu nasza aktywność spada lub najczęśćiej całkowicie zanika, to już nie wróży niczego dobrego - efekt "jojo" murowany.

lato1

Dbaj o formę całym rokiem O formę trzeba dbać całym rokiem, a przed sezonem letnim jedynie są podszlifować. Dlatego najsensowaniejsze jest uprawianie różnych aktywności fizycznych przez cały rok, latem na świeżym powietrzy, a zimą np. na siłowni czy w fitness clubie. Oprócz aktywności fizycznej w dawce 3-4 razy w tygodniu należy pamiętać o zdrowej, zbilansowanej diecie oraz o prawidłowej suplementacji, która szczególnie przed sezonem letnim pomoże tam wydobyć z naszego ciała czyste mięśnie, wspomagając utratę zbędnej tkanki tłuszczowej, której zapewne przybyło nam po zimie.

Pomoc w odchudzaniu - suplementacja Z pomocą przyjdą nam na przykład suplementy firmy Olimp Labs: THERM LINE FAST oraz THERM LINE II. Olimp Therm Line Fast to produkt, który zawiera naturalne składniki wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu - przezaczony przede wszyskim dla kobiet. Oprócz redukcji pomaga pozbyć się zbędnej wody z organizmu i przyspiesza proces przemiany materii. Jego główne składniki to zielona herbata, pieprz kajeński, zielona kawa oraz ekstrakt z pokrzywy. Zalecane dawkowanie to 1 tabletka 2 razy dziennie. Therm Line II to również suplement wspomagający odchudzanie, ale zawierający nieco inne składniki niż  Therm Line Fast. Zawiera w swoim składzie: ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, guarany oraz ekstrakt zielonej herbaty. Ich połączenie w odpowiednich proporcjach pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki i ułatwia kontrolowanie wagi. Dawkuje się go w ilości 2 razy dziennie po 2 kapsułki.   Lato coraz bliżej... Lato zbliża się wielkimi krokami, jeżeli jeszcze nie zaczęłaś ćwiczyć zrób to jak najszybciej, tylko pamiętaj, nie kończ swojej aktywności po wakacjach - wytrwaj w swoim postanowieniu na zawsze, a zobaczysz, że każde następne lato będziesz witała z doskonalszą sylwetką, a tym samym z większym uśmiechem na ustach...