Turystyka

Przedsprzedaż wakacyjnych ofert zakończyła się jakiś czas temu. Jeśli nie udało ci się skorzystać z promocji, a planujesz jednak wybrać się na urlop za granicę to warto przejrzeć oferty w internecie. Być może uda ci się jeszcze znaleźć atrakcyjną ofertę wakacyjną dostosowaną do rodzinnego budżetu.

Przegapiłeś przedsprzedaż wycieczek wakacyjnych? Sprawdź gdzie jeszcze możesz jechać w atrakcyjnej cenie.

W 2016 roku na szczycie rankingu jeśli chodzi o popularność wyjazdów wakacyjnych znalazła się Grecja. Być może malejące zainteresowanie Egiptem, Tunezją i Turcją miało duży wybór na wybór Polaków. Grecja znana jest ze znakomitej kuchni, różnorodności atrakcji i możliwości poznania wspaniałej historii początku cywilizacji. Nie każdy jednak wygrał na Lottomania żeby było go stać go na wykupienie takiej wycieczki. Jeśli należysz do osób o ograniczonym budżecie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

grecja

Na drugim miejscu w rankingu popularności kierunków wakacyjnych w tym roku znalazła się Holandia. Z pewnością jest to dość duże zaskoczenie i niewielu z was brało pod uwagę ten kraj jako miejsce na ciekawy urlop. Popularność Holandii wynika z możliwości zakupienia tańszych biletów i krótkiego czasu lotu. Dla wielu z nas są to kryteria bardzo ważne w wyborze kierunku wakacyjnego, niewielki budżet, kilka dni wolnych od pracy i można zaplanować wspaniały wypoczynek w jednym z najpiękniejszych europejskich miast, mowa o Amsterdamie.

Tanie loty do Oslo wiążą się także z częstymi wyjazdami Polaków w okresie wakacyjnym do Norwegii. Jednak są to zazwyczaj wyjazdy zarobkowe, bądź związane z wypoczynkiem u rodziny pracującej w tymże kraju.

Wschodzącą gwiazdą w rankingu ulubionych miejsc odwiedzanych przez Polaków w okresie wakacyjnym jest Belgia. Tanie bilety do Brukseli zachęcają do wyjazdu nawet na kilka dni.

belgia

Jeśli chodzi o atrakcyjne ceny lotów należy polecić Japonię. Jeśli ktoś marzy o poznaniu kultury Japonii to powinien wziąć pod uwagę taką podróż. Proszę jednak pamiętać, że ceny utrzymania się w Japonii są dość wysokie, więc wyjazd na dłuższy czas może być zbyt kosztowny.

Z pewnością fajnym miejscem, które z czystym sumieniem polecamy jest Dania. Kopenhaga czyli miasto klocków Lego zachęca turystów malowniczymi wybrzeżami. Do tego dochodzą tanie loty i bliska odległość od Polski.

Nowym kierunkiem wyjazdowym cieszącym się sporą popularnością, szczególnie wśród młodych ludzi jest Malta. Panują tam doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych.

To za daleko? Skorzystaj z ofert naszych sąsiadów Czechów. Praga to miejsce idealne na wakacyjny wypad ze znajomymi. Blisko, ceny zbliżone do polskich, piękne średniowieczne zamki, podobny język i kuchnia przyciągają Polaków.

czechy

Coraz więcej mówi się o Islandii. Polacy dostrzegli jak bardzo jest atrakcyjna dla turystów. Gorące źródła, wodospady i zorza polarna działają na wyobraźnie i przyciągają głodnych wrażeń turystów. A od niedawna z Polski do Reykjaviku można bardzo tanio latać.

Po całym roku ciężkiej pracy należy ci się urlop w idealnym miejscu. Dlatego określ kryteria jakie powinno spełniać to idealne miejsce i przejrzyj oferty podróży. Kiedy już się zdecydujesz po prostu zamów wycieczkę w dogodnym terminie i odliczaj dni do wyjazdu.