Rzeszów

Konferencja biur rachunkowych w Rzeszowie zbliża się dużymi krokami. Firma ZETO-RZESZÓW i Comarch zapraszają do udziału w tym jubileuszowym wydarzeniu. Już wiemy, kto zaszczyci nas swoją obecnością i o czym będzie mówił. Udało nam się zaprosić do udziału ekspertów, którzy na co dzień pomagają i edukują swoich klientów.

Od wielu lat współpracujemy z panem doktorem Witoldem Furmanem, który swoją prelekcję poprowadzi wspólnie z panem Jackiem Maternia. Ich wystąpienie będzie dotyczyć cen transferowych. Prelekcja przyjmie formę warsztatu. Kolejnym warsztatem będzie panel dotyczący ochrony danych osobowych. Pan Robert Radko specjalista z TZ-Consultants przeprowadzi uczestników konferencji krok po kroku przez proces wdrożenia zmian (RODO), jakie ich czekają. Kolejni eksperci to pani Joanna Krypel Cieśla, psycholog, trener, facylitator oraz pan Maciej Kryński, doradca z Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Pani Joanna podpowie uczestnikom jak podnieść swoją efektywność w miejscu pracy, a pan Maciej przekaże niezbędną wiedzę na temat dofinansowania dla właścicieli i pracowników firm z sektora MŚP. Prelekcja będzie dotyczyć projektu „GENERATOR KOMPETENCJI – Podniesienie kompetencji i kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw MŚP na terenie subregionu rzeszowskiego poprzez dofinansowanie usług rozwojowych, dostępnych w BUR (Baza Usług Rozwojowych)”.

Nie zabraknie jak co roku przedstawicieli producenta oprogramowania Comarch ERP Optima. Swoje prelekcje wygłoszą, pani Justyna Porwit, Anna Musiał i Paulina Ziarek. Skupią się na tym, co nas czeka po zmianach prawnych w dedykowanym oprogramowania dla biur rachunkowych. Przedstawią również nowości te, które są już zaimplementowane do systemu oraz te, które będą wdrażane w przyszłym roku. Pokarzą narzędzie BI Point Menadżer, które może przyśpieszyć pracę księgowych i pomóc w prezentacji danych klientom.

Podczas konferencji nie tylko będą prezentowane treści merytoryczne, ale i praktyczne. Oparte na przedstawianiu ich na „żywym organicznie”, czyli wyżej wspominamy systemie firmy Comarch. Ekspertem prezentującym możliwości tego systemu dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z „Optimą”, będzie pan Paweł Sowa z ZETO-RZESZÓW. Ceniony analityk systemów komputerowych przez klientów, z którymi pracuje na co dzień. Swoje prelekcje przedstawią nam jeszcze pani Bożena Basaj prezes POSD oraz pan Tomasz Iwańczuk z firmy EPA Systemy. Pan Tomasz powie mam jak skutecznie zabezpieczyć dane, wykorzystując QNAP-a. Już dziś zapraszamy państwa do odwiedzenia strony https://strefa.zetorzeszow.pl/gdzie można się zapoznać z pełną agendą konferencji.

Podczas trwania konferencji zostanie uruchomiony kącik eksperta, gdzie nasi eksperci/prelegenci będą dostępni dla uczestników XPKBR. Będzie czas na zadawnienie pytań i chłonięcia jeszcze większej dawki wiedzy. To, co może być kluczowym czynnikiem chęci wzięcia udziału w naszej konferencji, jest fakt przygotowania specjalnej promocji na zakup licencji systemu Comarch ERP Optima. Taka wielkość rabatu udzielanego na system jest przeznaczona tylko dla przybyłych gości. Nie będzie już miała miejsca przez kolejny rok aż do następnej konferencji. Dlatego warto w niej wziąć udział, jeśli planuje się zakup dedykowanego oprogramowania dla biur rachunkowych czy kancelarii podatkowych oraz firmowych działów księgowo-kadrowych.

Termin: 28 września 2017 r. Miejsce: Hotel Rzeszów

Serdecznie zapraszamy Zespół XPKBR.
Agenda konferencji>>
Szybka rejestracja>>