Turystyka

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wakacje? Jeśli rozważasz pobyt nad Bałtykiem, zawitaj do Pobierowa! Poznaj 5 powodów, dla których warto odwiedzić tę urokliwą miejscowość.

1. Plaża

Nie ma przesady w stwierdzeniu, że plaża w Pobierowie należy do najładniejszych nad Bałtykiem. Jest nie tylko szeroka (40 m), ale również długa, bo można nią spacerować na długości 4 km. Zadbany i czysty piasek pozwala wygrzewać się godzinami na słońcu, a gdy temperatura wody jest odpowiednio wysoka, kąpiele stają się prawdziwą przyjemnością. Plaża w Pobierowie jest odpowiednio zagospodarowana, zaopatrzona i zorganizowana zgodnie z potrzebami turystów, dzięki czemu można wypożyczyć leżak i kupić jedzenie w jednym z kilku dostępnych punktów gastronomicznych.

2. Szlaki piesze i rowerowe

Oczywiście plaża to bardzo ważna atrakcja Pobierowa, ale nie jedyna. Na przyjezdnych czekają również liczne, interesujące szlaki przeznaczone do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. W zależności od indywidualnych możliwości i oczekiwań możesz przywieźć rower ze sobą lub wypożyczyć go w jednej z okolicznych wypożyczalni. Spacery i przejażdżki wzdłuż Bałtyku i w pobliskich lasach to znakomity sposób na odetchnięcie świeżym powietrzem, podbudowanie zdrowia i poprawę samopoczucia.

3. Różnorodna oferta noclegowa

Tani nocleg w przydrożnych pensjonatach czy pełen luksusu pobyt w hotelu z basenem i SPA? W Pobierowie wybór jest bardzo szeroki, dlatego z łatwością znajdziesz odpowiadającą Ci ofertę, o czym przekonasz się na stronie Pobierowo.com.pl.

4. Przyroda

Bezkresny, szumiący Bałtyk, złoty, sypki piasek, urzekające zachody słońca, pachnące lasy, piękna przyroda – jeżeli lubisz spędzać czas w takich warunkach, urlop, wakacje czy nawet krótki pobyt w Pobierowie dają ku temu sposobność. Choćby kilka dni w Pobierowie pozwolą Ci odetchnąć pełną piersią, nabrać sił do pracy i efektywnie odpocząć.

5. Ulica Grunwaldzka

W ciepłe, wakacyjne dni ul. Grunwaldzka w Pobierowie tętni życiem przez całą dobę. Pełni rolę miejscowego deptaka, przy którym zgromadzone są restauracje, hotele, dyskoteki, kluby i liczne punkty usługowe. Ul. Grunwaldzka jest miejscem, w którym poczujesz klimat lata w prawdziwie nadmorskim stylu.