Z życia wzięte

W Polsce nadal szczególną popularnością cieszą się pożyczki pozabankowe zawierane za pośrednictwem internetu. Co jest przyczyną tak dużej popularności? Przede wszystkim szybkość i wygoda tego rodzaju finansowana. Klienci są w stanie zaakceptować wyższe oprocentowanie tego rodzaju produktu w zamian za szybkość uzyskania oraz małą liczbę wymaganych dokumentów do uzyskania pożyczki. Pożyczki przez internet bez zaświadczeń to również indywidualne podejście do klienta. Zdolność kredytowa takiej osoby jest obliczana indywidualnie i w przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów gotówkowych pożyczkodawca może zaakceptować nietypowe źródła dochodów.

W Polsce nadal szczególną popularnością cieszą się pożyczki pozabankowe zawierane za pośrednictwem internetu. Co jest przyczyną tak dużej popularności? Przede wszystkim szybkość i wygoda tego rodzaju finansowana. Klienci są w stanie zaakceptować wyższe oprocentowanie tego rodzaju produktu w zamian za szybkość uzyskania oraz małą liczbę wymaganych dokumentów do uzyskania pożyczki. Pożyczki przez internet bez zaświadczeń to również indywidualne podejście do klienta. Zdolność kredytowa takiej osoby jest obliczana indywidualnie i w przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów gotówkowych pożyczkodawca może zaakceptować nietypowe źródła dochodów. Wniosek można szybko złożyć przez internet a weryfikacja oraz przelew środków może nastąpić nawet w 15 minut od momentu jego wysłania. Brak skomplikowanych procedur sprawia, że często wybierana jest przez osoby starsze lub przeciwnie osoby młode np. studentów. Nie ma jednak róży bez kolców, główną wadą pożyczek przez internet jest wyższe oprocentowania oraz w większości brak stacjonarnych punktów obsługi klienta. Większość spraw załatwia się poprzez internet bądź drogę telefoniczną.

Pożyczka przez internet na konto – jak wysłać wniosek?

Aby wysłać wniosek o pożyczkę przez internet na konto, wystarczy odwiedzić jeden z serwisów zajmujących się ofertą takich produktów jak np. procredito.pl. Wystarczy wybrać ofertę interesującej nas firmy pożyczkowej oraz uzupełnić wymagane dane do weryfikacji wniosku. Z reguły odpowiedź otrzymuje się już nawet w 15 minut. W przypadku negatywnej decyzji wielu klientów przesyła wniosek do kolejnych firm tak długo aż otrzymają pozytywną decyzję. Spłata tego rodzaju finansowania jest zależna od oferty danej firmy. Chwilówki spłaca się w ciągu 60 dni natomiast pożyczki pozabankowe nawet kilka lat. Czy ten rodzaj produktu się opłaca? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, wszystko zależy od sytuacji finansowej klienta składającego wniosek. Często pieniądze potrzebne są zaledwie na kilka dni po których dług może już być spłacony co w sytuacji której wiele firm oferuje pierwszą darmową pożyczkę może być naprawdę opłacalne. Zachęcamy jednak do ostrożnej analizy wszystkich ofert.