Rzeszów

Ratownicy w pełnym rynsztunku, migające lampy sygnalizacyjno-ostrzegawcze, leżące i ucharakteryzowane fantomy, krzyki, hałasy – nasze pokazy ratownictwa medycznego zawsze stanowią dużą atrakcję na festynach i innych tego typu zabawach.

Sugestywne imitowanie przez naszych ratowników i szkoleniowców wydarzeń z życia wziętych sprawia, że każda taka prezentacja jest widowiskowa, a to przyciąga uwagę uczestników eventu. Obserwatorzy mogą się poczuć jak świadkowie wypadku czy innych niebezpiecznych zdarzeń, np. ataku serca, epizodu padaczki, udaru.

Proponujemy Państwu profesjonalne, inscenizowane pokazy ratownictwa medycznego, w trakcie których wykonujemy sugestywne symulacje różnych sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu.

Dla młodszych to znakomita okazja, by od kuchni poznać znaną głównie z filmów pracę ratowników. Dla starszych udział w takich pokazach stanowi znakomitą sposobność do nabycia cennych umiejętności praktycznych, które mogą się im przydać w najmniej oczekiwanym momencie, np. podczas podróżowania samochodem czy spaceru w parku.

Jesteśmy w stanie wykonać instruktaż podczas przedsięwzięć odbywających się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach. Urozmaicimy każdą imprezę plenerową i zamkniętą, a przy okazji, w przystępnej formie, przekażemy cenną wiedzę.

Uczestnicy eventu zobaczą, jak wygląda udzielanie pierwszej pomocy i nauczą się postępować w sytuacjach kryzysowych – do chwili przyjazdu karetki.

Bardzo często dzieje się tak, że świadkowie wypadków czy innych incydentów chcieliby pomóc, ale nie potrafią lub boją się podjąć czynności ratunkowe. Tymczasem odpowiednie zachowanie w pierwszych minutach po zdarzeniu decyduje nie tylko o rodzaju i skali ewentualnych następstw zdrowotnych u poszkodowanego, ale też o tym, czy on w ogóle przeżyje.

Dzięki naszym prezentacjom ich obserwatorzy dowiedzą się, jak zareagować, by udzielić pomocy osobom jej potrzebującym.

Zobacz więcej na stronie: pcrm.com.pl/oferta/pokazy-ratownictwa/