Turystyka

Wyczarteruj jacht na ciepłych wodach zapewniając sobie niezapomniane wrażenia.

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Pora zaplanować dłuższy urlop i zacząć dogrywać jego szczegóły. Jeśli jesteś osobą, która nie lubi nudy, męczy ją bierny wypoczynek, nie potrafi całymi dniami leżeć nad hotelowym basenem lub po prostu masz ochotę na wyjątkową przygodę, wyczarteruj jacht na greckich, bądź chorwackich wodach. Czeka Cię gwarancja dobrej pogody, cudowne krajobrazy i wyjątkowo czyste zbiorniki wodne.

Łódź żaglowa

Żaglówka jest jednostką, która z powodzeniem sprawdzi się podczas wyjazdu zarówno ze znajomymi, jak i z rodziną. Odpowiednio zabezpieczona łódź nie stanowi zagrożenia nawet dla małych dzieci. Starsze chętnie mogą pomagać przy obsłudze żagla, czy steru. Stworzycie sobie rodzinną załogę, co pozytywnie wpłynie na relacje między Wami, zacieśnienie więzi oraz umiejętność współpracy.

Katamaran

Ten dwukadłubowiec pozwala na osiąganie znacznie wyższych prędkości niż umożliwiają to tradycyjne łodzie i trudno wywrócić go przez burtę. Dzięki płytkiemu zanurzeniu pozwala na to, by podpływać nim blisko brzegu. Charakteryzuje się on niezwykłym komfortem, zapewnia dużą przestrzeń użytkową.

Jacht

Jednostka luksusowa, z możliwością wynajęcia jej wraz ze skipperem zapewni Ci wypoczynek w wielkim stylu. Poczujesz się jak w bajce. Zabierz ze sobą drugą połówkę i cieszcie się romantycznymi widokami popijając szampana oraz słuchając dobrej muzyki.

Łódź motorowa

Szybka, dynamiczna, szalona. Dla miłośników prędkości i pragnących wrażeń. Dzięki łodzi motorowej zobaczysz więcej, bo w krótkim czasie możesz przemierzyć spore odległości. Motorówka daje nieco więcej poczucia pewności na otwartych wodach.

Gulety

Tradycyjne statki dwumasztowe o sporych rozmiarach i niejednokrotnie dużej ilości kabin. Jako gość gulety jesteś obsługiwany i możesz w pełni oddać się relaksowi, swoim ulubionym zajęciom oraz spędzaniu czasu z bliskimi.

Jak wyczarterować jacht?

Największy wybór sprawdzonych ofert znajdziesz na https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow.html. Profesjonalna obsługa klienta pomoże Ci dobrać jednostkę odpowiednią do Twoich potrzeb i znaleźć ją w doskonałej cenie. Co więcej, po drugiej stronie są ludzie, którzy zadbają o Twoją wycieczkę, zawsze chętnie posłużą radą oraz pomocną dłonią, do końca trwania rejsu.