Rzeszów

Wywodzi się z Włoch i choć ma wiele odsłon, a składniki są dowolne i zależą od fantazji osoby, która ją przygotowuje to jest coś, co łączy wszystkie jej rodzaje- jest uwielbiana przez ludzi na całym świecie. Mowa o pizzy, która cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród młodszych jak i starszych. Aby zjeść dobrą, włoską pizzę nie trzeba wyjeżdżać z kraju. Restauracja Kulisy, która znajduje się w Rzeszowie oferuje nam wycieczkę dla naszego podniebienia.

Dbałość o szczegóły skutkuje doskonałym efektem

W Kulisach możemy zjeść prawdziwie włoską pizzę, której ciasto jest cienkie, sos został świeżo przygotowany z najwyższej jakości składników, a dodatki zostały skomponowane w ciekawe, czasem odważne kompozycje. Niezależnie od preferencji, restauracja potrafi zadowolić każdego klienta, serwując najlepszą pizzę w mieście. Odpowiedni sposób przygotowywania ciasta, które swoją konsystencją nie odbiega od ciast przygotowywanych we Włoszech sprawia, że pizza oferowana Kulisach cieszy nie tylko podniebienie, ale również węch i wzrok. Wiemy jak ważne są detale, dzięki czemu nasze składniki są starannie wyselekcjonowane, a stosowane produkty są świeże i aromatyczne. W naszą pracę wkładamy ogrom naszego serca, bo kochamy gotować i chcemy dzielić się tym z innymi.

Szacunek do tradycji

Nasza kuchnia jest odważna i często eksperymentujemy, jednak jeśli chodzi o pizzę to szanujemy jej tradycję. Staramy się, aby nasze dania były wzorowane na tych, które pochodzą z ich ojczystego kraju, czyli z Włoch. Nasi kucharze bazują na tradycyjnych, lokalnych przepisach, przez co możemy zaserwować Państwu cząstkę południowej Europy w Rzeszowie. Uważamy, że należy pielęgnować tradycję, przez co jak najbardziej staramy się odwzorować tamtejsze działania, korzystając często z lokalnych, włoskich produktów. 

Pizza dobra na każdą okazję

Niezależnie, czy nie wiesz co zjeść na obiad, czy masz ochotę na kolację na mieście powinieneś wybrać się do nas. Pizza nie jest gwiazdą jednej nocy, przez co świetnie sprawdzi się zarówno jako obiad jak i kolacja, czy nawet przekąska. Ty zdecyduj, jak i kiedy, a my zadbamy o to, abyś zjadł smaczną, idealnie przygotowaną pizzę, która zadowoli nawet rodowitego włocha! Warto pamiętać, że nasza restauracja kulisy.rzeszow.pl to nie tylko świetne pizze, ale również idealne miejsce do spotkań z rodziną czy znajomymi. Oprócz dobrej kuchni oferujemy szeroki wybór drinków i napoi. 

Koncentrujemy swoje działania

Uważamy, że należy skupić się na konkretnych daniach, redukując ich ilość do kilku pozycji, przez co oferujemy naszą pizzę w 6 wariantach. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każda z nich będzie idealnie przygotowana, a połączenie składników w wybranej pizzy przyniesie Państwu wielu przyjemnych wrażeń. Jesteśmy przekonani, że próbując naszych dań będziecie Państwo do nas chętnie wracać. Zależy nam, aby w Rzeszowie zabrać podniebienia naszych gości w kulinarną podróż na południe Europy.