Sport

Technologia w ciągu ostatnich kilku lat wykonała ogromny skok do przodu. Aktualnie zegarki Garmin do jazdy na rowerze oferują szeroki zakres funkcji, które pozwalają na śledzenie GPS, mierzenie tętna, a niektóre z nich posiadają nawet barometry.

Przy wszystkich dostępnych opcjach znalezienie najlepszego zegarka rowerowego może być trudne. Aby jednak ułatwić decyzję, wybraliśmy najciekawsze propozycje smartwatchy Garmin dla rowerzystów amatorów.

Zegarek sportowy Garmin Fenix 6

Jeden z najlepszych monitorów fitness dla sportowców. Ten zegarek Garmin posiada wytrzymałą konstrukcję oraz ładny wygląd. To idealny wybór dla osób lubiących przygody na świeżym powietrzu. Garmin Fenix 6 ​​umieszcza wszystkie niezbędne statystyki dotyczące kondycji na wyciągnięcie ręki. Daje możliwość pobrania bezpłatnych aplikacji, które pomogą obliczyć kluczowe statystyki dotyczące jazdy na rowerze. Jasny wyświetlacz sprawia, że są bardzo czytelne nawet podczas szybkiej jazdy. Atutami tego zegarka Garmin są zaawansowana technologia monitorowania tętna, synchronizacja ze smartfonem oraz wysoka odporność na uszkodzenia. 

Garmin Vívoactive 4

Jazda na rowerze jest jedną z najbardziej ekscytujących aktywności sportowych. Właściwa forma ćwiczeń wymaga odpowiedniego towarzystwa, a takim jest właśnie zegarek sportowy Garmin Vivoactive 4

Urządzenie występuje w wersji z dużą, okrągłą tarczą, w czarnym kolorze. Choć z pozoru wygląda, jak modny dodatek - w rzeczywistości oferuje zestaw praktycznych funkcji. Zegarek posiada GPS, który może pomóc podczas podróżowania. Dodatkowo otrzymujemy 15 fabrycznie wbudowanych aplikacji sportowych, ułatwiających wykonywanie dowolnych treningów. Jeśli aplikacje te nie są dla nas wystarczające - możemy połączyć się ze sklepem Connect IQ. Dzięki temu uzyskujemy możliwość pobrania nowych tarcz zegarka i widżetów dla zwiększenia jego funkcjonalności.

Garmin Forerunner 245

Ten sportowy smartwatch posiada dużą, okrągłą obudowę, moduł GPS, wbudowany monitor tętna i cały wachlarz treningów dla różnych dyscyplin sportowych.

Zegarek Garmin Forerunner 245 oferuje predyktory wyścigów i wirtualne stymulatory, dzięki czemu użytkownik zużywa energię podczas ćwiczeń w możliwie najbardziej efektywny sposób. Każdy, kto szuka wysoce funkcjonalnego partnera fitness, zdecydowanie powinien rozważyć zegarek marki Garmin. Jest on idealnym kompanem w czasie jazdy na rowerze, biegania lub wykonywania prostych treningów siłowych.

Garmin Forerunner 35

Zegarek na rower, który zamiast okrągłej tarczy, oprawiono w nieco bardziej kwadratową konstrukcję. Nadaje mu to wygląd nowoczesnego smartwatcha. Garmin Forerunner 35 daje użytkownikowi nie tylko niesamowite funkcje, ale i dobrą żywotność baterii.

Zegarek monitoruje BPM użytkownika przez cały dzień, podobnie jak niektóre z najlepszych monitorów fitness dostępnych obecnie na rynku. Dzięki temu otrzymujemy pełniejszy wgląd w stan naszego zdrowia. To z kolei może pomóc w zaplanowaniu najbardziej optymalnego treningu rowerowego. Urządzenie sprawdzi się nie tylko jako świetne narzędzie dla biegaczy, ale także dla rowerzystów i motocyklistów. Zegarek charakteryzuje się elegancką i lekką obudową, modułem GPS, opcją synchronizacji z telefonem i możliwością wyświetlania powiadomień w czasie rzeczywistym.