Turystyka

Planujesz wyjazd do Zakopanego? Okazuje się, że bilety w różne miejsca bądź rezerwacja rowerów, hulajnóg i innych sprzętów może być tańsza przez internet. I to niejedyne zalety rezerwacji przed wyjazdem!

 

Oszczędzanie w Zakopanem to chyba niemożliwe? A jednak na niektórych rzeczach można nieco zaoszczędzić. Wystarczy przed wyjazdem rozejrzeć się wśród atrakcji. Zaplanować poszczególne dni, rezerwując online. Dzięki temu nie tylko zyskuje kieszeń, ale i sam wyjazd nabiera rumieńców.

Tańsze wejściówki do Aquaparku

Lubisz wodę? Lubisz dobrze się bawić w aquaparkach? W Zakopanem również są parki wodne. Wejściówka na 1,5 godziny przez stronę https://www.goral.pl/ kosztuje tylko 20 zł. A w zamian relaks i odpoczynek. Jedyny warunek to godziny poranne bądź wieczorne. Podobnie kupisz bilet do Aquaparku na 2,5 godziny oraz rodzinny. A w zakopiańskim aquaparku baseny rekreacyjne, brodzik dla maluchów oraz termy, z przepięknym widokiem na góry. Ciekawą propozycją jest karnet VIP do parku wodnego. Opłaca się, gdy wybierasz się na dłuższy urlop. Od momentu aktywacji pakietu można korzystać z basenów, groty solnej, saun i innych usług w ramach jednej opłaty przez miesiąc!

Tańsze wejściówki na imprezy regionalne

Przez podaną powyżej stronę znajdziesz liczne atrakcje w niższych cenach. Przykładem imprezy regionalne. Zostaje jedno, dwa czy dosłownie kilka miejsc i ostatnie wejściówki wystawiane są w niższej cenie. Rezerwując online zdobędziesz bilet na biesiadę za niecałe 100 zł. A uczestniczysz w góralskiej imprezie organizowanej w Dolinie Chochołowskiej. Podczas niej możesz jeść do woli, bawisz się w rytm przygrywającej góralskiej kapeli, a zbójnicy zabawiają konkursami i dowcipami.

Kuligi w atrakcyjnej cenie

Przechadzając się po Krupówkach kupisz kulig nawet za mniej niż 100 zł, ale nie licz na to, że będzie to tradycyjna przejażdżka. Kupuj miejsca u sprawdzonych i doświadczonych organizatorów, a dzięki rezerwacji online możesz zaoszczędzić. Na tej stronie https://www.goral.pl/zakopane/kuligi/ znajdziesz ceny i informacje o kuligach w Zakopanem.

Dlaczego rezerwacja online?

Powodów jest wiele, ale przede wszystkim:

  • możesz realnie zaoszczędzić na wydatkach,

  • masz plan na każdy dzień- optymalnie wykorzystasz czas spędzony w Zakopanem,

  • zapoznasz się z ofertą, atrakcjami, cenami, zaplanujesz budżet,

  • korzystasz z okazji.

Sprawdź już teraz, jakie atrakcje zarezerwujesz online. Z systemu rezerwacji przez internet korzysta coraz więcej osób i czekając na ostatnią chwilę, może zabraknąć miejsc.