Sport

Naturalnie jeśli chodzi o nasz kraj, to bardzo ciężko jest nie zauważyć tego, że w Polskiej czołówce trzyma się kilku bukmacherów od lat – ale jacy to bukmacherzy są? O tym dowiesz się, czytając nasz artykuł!

 

Kto jest najlepszym bukmacherem na Polskim rynku?

Nie da się ukryć, że od lat łeb w łeb o tytuł najlepszego bukmachera bije się STS oraz Fortuna. Na polskim rynku zakładów sportowych do wyboru jest wielu legalnych bukmacherów, bo w tym roku mamy ich ponad 21, jednakże to właśnie oni od lat trzymają się w tej ścisłej czołówce. Naturalnie ta ciągła rywalizacja to tylko plus, jeśli chodzi o graczy, jednakże warto wspomnieć też o tym, że przecież sytuacja dotycząca opinii bukmacherów się non-stop zmienia – z racji tego, że bukmacherzy czasami zaliczają wpadki, bądź też zdarzają się inne wydarzenia.

Fora online pomogą ci potwierdzić nasze stwierdzenia

To normalne, że z racji takiej a nie innej ery internetu, każdy jest bardzo podejrzliwy. Cóż, jeśli nam nie ufasz, to fora gier to najlepszy wybór. Zanim jednak zaczniesz z nich korzystać, pamiętaj o przestrzeganiu zasady ograniczonego zaufania, bo nie każdy chce Ci pomóc. Dlatego jeśli zadajemy pytania na forum, to od czasu do czasu musimy weryfikować te informacje. Najłatwiejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie odpowiedzi – na przykład chcesz zapytać się o typy bukmacherskie – i na dwóch forach otrzymujesz inne odpowiedzi, co może wzbudzić pewne podejrzliwości. Przejdźmy jednak do najlepszych bukmacherów!

Złoty medal – STS!

Na tle innych bukmacherów STS wyróżnia się ogromnie, ponieważ tak naprawdę nawet ludzie, którzy nie grają na zakładach bukmacherskich znają logo STS. Oczywiście prawie wszystkie usługi świadczone przez tę legalną firmę bukmacherską dotyczą głównie zakładów sportowych. W przypadku STS możesz obstawiać zakłady na około 30 różnych dyscyplin sportowych, ale to nie wszystko! Zaletą STS jest również obstawianie wydarzeń specjalnych, czy nawet politycznych. STS zapewnia również graczom obstawianie w czasie rzeczywistym - co ciekawsze, możesz także oglądać wybrane transmisje kompletnie za darmo! Oprócz wspomnianej wcześniej możliwości oglądania meczy na żywo, STS wcale nie stopuje – ponieważ możesz również korzystać z Betgames STS – czyli obstawianie kart online! Według nas, STS jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce, z racji tego że posiada najszerszą opcję obstawiania w przeróżnych dziedzinach – przejdźmy jednak dalej!

Drugie miejsce – Fortuna!

W przypadku bukmachera Fortuna, to niejednokrotnie jego kursy są wyższe niż średnie kursy innych legalnych bukmacherów, co oczywiście uważamy za duży plus. Największą zaletą Fortuny jest prosta i wygodna konstrukcja serwisu oraz ich aplikacji mobilnej. Starannie dobrana kolorystyka i przejrzysty układ treści pozwalają na wygodne korzystanie z serwisu internetowego Fortuna. Jeśli chodzi o zakłady sportowe Fortuny w czasie rzeczywistym powinny zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających graczy.

Dodatkowo Fortuna to jedna z dwóch firm bukmacherskich w naszym kraju, która oferuje również wirtualne zakłady sportowe, co jest dużą zaletą, ponieważ ze względu na koronawirusa trudno znaleźć w pewnym momencie zakłady na naszą ulubioną ligę sportową – dlatego też uważamy, że bukmacher Fortuna zasługuje na drugie miejsce w naszym rankingu.

Trzecie miejsce - Betfan!

Betfan reaktywował swoją ofertę w 2019 roku i z miejsca pozwolił już obstawiać na blisko 30 wydarzeń sportowych. Oczywiście ze względu na zaciętą konkurencję Betfan do tej pory skupiał się na oferowaniu lepszych rabatów na mniej popularne dyscypliny sportowe (np. Lekkoatletyka). W przypadku legalnego bukmachera Betfan, trzeba przede wszystkim wiedzieć o tym, że jako jeden z niewielu bukmacherów nie posiada on żadnych stacjonarnych punktów bukmacherskich – mimo iż ma licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich stacjonarnie. Ciężko przyczepić się do czegokolwiek, co oferuje Betfan, dlatego też uważamy, że Betfan to bukmacher zasługujący na trzecią pozycję w naszym rankingu!