Turystyka

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na wakacje z rodziną, to doskonałym wyborem na taki wypoczynek jest na pewno Hotel Grand Chotowa. Znajduje się on w województwie podkarpackim w odległości około 12 kilometrów od Dębicy i około 20 kilometrów od Tarnowa.

Plaża, las i inne atrakcje

Niewątpliwą jego zaletą jest bardzo malownicze położenie nad zalewem z czystą przepływową wodą i 14 hektarów, wśród których znajdują się rozległe sosnowo–dębowe lasy.

Ośrodek ma oczywiście plażę z miejscem do kąpieli i z brodzikiem dla dzieci. Strzegą je ratownicy Jest też możliwość uprawniania sportów wodnych oraz leśnych spacerów. Takie usytuowanie jest gwarancją wypoczynku w ciszy i spokoju oraz z dala od miejskiego zgiełku.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z parku linowego, ścianki wspinaczkowej i tyrolki. To również zapewnia, że dzieci nie będą się nudzić. Posiłki można zjeść w hotelowej restauracji lub skorzystać z kawiarni i punktów gastronomicznych przy plaży. Do dyspozycji jest również strefa Spa, a cały jest ogrodzony, chroniony i monitorowany, a dla wszystkich Gości dostępny jest darmowy parking.

Można też wykupić pakiet

Warto również zainteresować się tegorocznymi pakietami wakacyjnymi, które obejmują na przykład 3, 5 lub 7-dniowe pobyty rozpoczynające się od darmowych drinków powitalnych. Śniadania serwowane są w formie szwedzkiego stołu, a pomiędzy 13 a 13.30 kelner przyniesie też smaczną i pożywną zupę dla najmłodszych

Dwudaniowe obiadokolacje z deserem je się Restauracji Szlacheckiej. Ich doskonały smak poprawi na pewno jeszcze dodatkowo darmowa lampka białego lub czerwonego wina, a dla miłośników złocistego napoju kufel lanego piwa.

wedwoje

Wszyscy, którzy zdecydują się na wykupienia takiego wakacyjnego pakietu mogą również skorzystać z wielu innych bezpłatnych atrakcji gwarantujących, że i dzieci nie będą się nudzić, a to przecież w bardzo ważne w przypadku rodzinnego wypoczynku. Daje to możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaków i rowerów wodnych) lub sprawdzenia swoich umiejętności w parku linowym, w którym znajdują się trzy trasy pośród drzew na wysokości od 3 do 10 metrów nad ziemią. Można również poczuć smak adrenaliny w czasie 300 metrowego zjazdu tyrolką nad plażą i zalewem, która kończy się w parku linowym oraz zmierzyć się ze ścianką ścianką wspinaczkową, stylizowaną na prawdziwą skałę. Na pewno niezapomnianą na długo nagrodą za wejście na jej szczyt są piękne widoki na okolicę.

Oczywiście w tych wszystkich wysokościowych atrakcjach goście uczestniczą w profesjonalnych uprzężach oraz przy pełnej asekuracji sprzętowej oraz pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Relaksująca sauna lub masaż

Goście Hotel Grand Chotowa mają również możliwość skorzystania z wielofunkcyjnego boiska pokrytego poliuretanową nawierzchnią, gdzie można zagrać w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręcznej lub tenisa ziemnego. Jest też boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu oraz pokój dziecięcych zabaw w hotelu, gdzie istnieje również możliwość rozegrania partii w bilard.

Po tych wszystkich, czasami męczących, atrakcjach dla gości Hotel Grand Chotowa dostępne jest nielimitowane korzystanie ze strefy SPA składającej się z krytego basen z przeciwprądami i biczami wodnymi i leżakami, jacuzzi, sauny suchej, infrared i parowej oraz tężni solankowej. Jest tez możliwość skorzystania z zabiegów relaksujących, regenerujących lub upiększających oraz różnego typu masaży. Hotel Grand Chotowa organizuje również wieczory z muzyką na żywo, które będą idealnym zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń.