Sport

Euro 2020 zbliża się do końca. Do rozegrania zostały zaledwie dwa spotkania. Już teraz można jednak wysunąć kilka wniosków z ostatnich tygodni. Którzy bukmacherzy w Polsce cieszyli się w tym czasie największym zainteresowaniem? Z czego to wynikało?

 

Jak zdobyć cenne informacje na temat firm bukmacherskich?

Nie wiesz, gdzie się zarejestrować? Chcesz zaś wybrać nie tylko legalne, ale także ogólnie popularne, dobrze oceniane firmy hazardowe? Ranking bukmacherów 2021 to miejsce, które warto odwiedzić. W sieci takich klasyfikacji zaś nie brakuje. Czym kierować się wybierając poszczególne rankingi? Jest ich sporo, ale nie każdy jest w 100% merytoryczny. Ranking bukmacherów 2021 powinien być przygotowany przez prawdziwych fachowców od tego zagadnienia. Należy zdecydować się zatem jedynie na takie strony, które są profesjonalne. Warto sprawdzić staż na rynku, liczbę użytkowników, czy opinie na temat konkretnego portalu. Nie da się ukryć, że największym zainteresowaniem cieszą się klasyfikacje, które nie powstają na żadne zamówienie. Czasami jest zaś tak, że np. dana strona jest sponsorowana przez eWinner. Z tego względu ten właśnie bukmacher znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu, chociaż na to nie zasługuje. Warto zatem zwracać uwagę na te właśnie czynniki.

Na pierwszym miejscu jest STS

Jakie podmioty hazardowe nie narzekały na brak zainteresowania w czasie Euro 2020? Ranking bukmacherów 2021 jasno wskazuje, że w tym gronie znajduje się STS. Nie da się generalnie ukryć, że to zdecydowanie najbardziej popularna firma bukmacherska. Działa ona w Polsce już od 1997 roku. Od pewnego okresu STS podbija także rynki zagraniczne. Warto zauważyć, że w naszym kraju ta firma hazardowa inkasuje około 50% wszystkich wpływów (z tej branży). To zatem prawdziwy dominator. Można to było zaobserwować także w czasie Euro 2020. Statystyki wskazują, że STS w trakcie trwania tej imprezy miał najwięcej aktywnych Klientów. Wpływ na występowanie tego faktu ma zaś kilka czynników. Przede wszystkim STS jest legalny i doświadczony. Dodatkowo Klienci mogą obstawiać na kilka sposobów. W końcu nie tylko przez sieć, czy za pomocą apki mobilnej. Nie ma żadnego problemu, by typować także w punktach stacjonarnych. STS ma dla nowych użytkowników atrakcyjny bonus powitalny. Wynosi on w tym momencie, stan na 7 lipca 2021 roku, 100% do 1200 PLN. Dodatkowo z okazji samego Euro 2020 także nie brakowało wielu atrakcyjnych promocji.

Popularna w czasie Euro 2020 była także Fortuna

Na drugim miejscu pod względem popularności znalazła się Fortuna. Czym cechuje się ta firma hazardowa? Co przekonuje ludzi do skorzystania właśnie z jej usług? Fortuna została założona już w 1996 roku. Jest zatem o jeden rok starsza od STS. To firma hazardowa w 100% legalna. Typerzy zainteresowani pomnażaniem oszczędności mogą to zatem robić tutaj bez żadnych obaw. Warto zauważyć, że na nowych Klientów czeka dobry bonus powitalny. Tak samo, jak w przypadku STS, również w Fortunie można było zainkasować świetne promocje z okazji Euro 2020. Do tego dochodzi mnóstwo oferowanych zakładów. Wszak bez trudu można obstawiać (bo Euro 2020 jeszcze trwa) opcje podstawowe, jak i szereg dodatkowych. Dzięki temu łatwiej jest zaś wybrać zakłady, które mają ogólnie spore szanse na powodzenie. Klienci doceniają Fortunę także za znakomite kursy. Nie jest zatem zaskakujące, że ta firma hazardowa w czasie Euro 2020 miała (i dalej ma) wielu Klientów.

Na podium znalazł się także LV BET

Gdzie jeszcze typerzy chętnie obstawiali zakłady? Ranking bukmacherów 2021 wskazuje na LV BET. To stosunkowo nowa firma hazardowa, która już ma grono zaufanych Klientów. Ta liczba stale zaś rośnie. Przede wszystkim LV BET jest legalny. Dodatkowo możesz tutaj zainkasować bonus powitalny w wysokości 3333 PLN (gotówka jest przydzielana po dokonaniu trzech depozytów). Z okazji Euro 2020 nie brakowało atrakcyjnych promocji, bogatej oferty, jak i wysokich kursów. Te czynniki mają zaś dla typerów bardzo duże znaczenie.