Sport

Interesujesz się tym właśnie sportem? Już od generalnie dość dawna jesteś fanem sztuk mieszanych? W jakich bukmacherach można obstawiać pojedynki największych sportowych federacji na świecie? Gdzie zaś są kursy na Fame MMA oraz High League (są to organizacje freak fightów)? O tym dowiesz się, jeśli zapoznasz się z naszym dzisiejszym tekstem.

Najpopularniejsze federacje są dostępne w rozmaitych firmach hazardowych

Chcesz przede wszystkim obstawiać walki największych sportowych federacji? To one Cię bowiem szczególnie interesują? Najbardziej popularnym podmiotem w tej branży jest bez wątpienia UFC. Walki w ramach tej organizacji są chętnie śledzone tak naprawdę na całym świecie. To właśnie tam walczą zaś najlepsi z najlepszych. Polska może aktualnie pochwalić się jednym mistrzem. Jest to Jan Błachowicz, który w spektakularnym stylu wygrał kilka ostatnich pojedynków. Walki w ramach UFC możesz swobodnie obstawiać między innymi na stronie bukmachera STS, czy Fortuny. Co jeszcze jest do gry? W rozmaitych firmach hazardowych możesz swobodnie grać typy na KSW. Już 4 września 2021 roku odbędzie się kolejna odsłona tej gali. Organizacja założona przez Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego od lat święci triumfy na polskim rynku. Przez wielu ekspertów KSW jest nawet uważane za firmę, która dominuje na rynku europejskim. Nie da się zaś ukryć, że wydarzenia organizowane przez KSW to klasa sama w sobie. Nie brakuje wrażeń wizualnych, a pojedynki sportowe stoją na bardzo wysokim poziomie. Co możesz obstawiać w tym temacie? To między innymi zakłady dotyczące triumfatora konkretnego pojedynku. Nie ma przeszkód, by przewidzieć, w której rundzie zakończy się konkretna walka itp. Warto dodać, że profesjonalnie podchodzące do tego tematu firmy bukmacherskie wystawiają także do gry wydarzenia na mniej znane federacje.

Jaki bukmacher wystawił kursy na High League?

Inną federacją, która zamierza iść w ślady Fame MMA jest High League. Biznesmeni zza naszej wschodniej granicy, którzy stoją za tym projektem, mają być gwarancją sukcesu. Warto dodać, że twarzą tej firmy, która najczęściej udziela się w mediach, jest zaś Malik Montana, znany i lubiany raper. Już niedługo pierwsza gala High League. Po części przekonamy się, czy ta federacja będzie w stanie skutecznie rywalizować z Fame MMA. Gdzie można obstawiać ten event? Chcesz poznać typy na High League? Możesz to zrobić jedynie u sponsora tej gali. Jest to zaś bukmacher Fortuna. To właśnie tam (stacjonarnie lub przez internet) możesz obstawić, kto wygra w walce wieczoru, jak zakończy się niecodzienne starcie 1 vs 1 vs 1, a kto będzie lepszy w pojedynku osób niskorosłych itp. Łącznie masz do typowania osiem ciekawie zapowiadających się pojedynków. Warto wiedzieć, że do wyboru są typy na High League podstawowe (1 lub 2) oraz szereg dodatkowych.

Gdzie typować Fame MMA?

A może przede wszystkim interesujesz się walkami freak fighterów? W ostatnim czasie są one bardzo popularne. Raczej nie zapowiada się, by mogło to jednak w ogóle ulec zmianie. Wszak Fame MMA bije kolejne rekordy popularności. Trzeba podkreślić, że ta organizacja ma za sobą dziesięć gal. I to bardzo udanych. Ostatnio w pojedynku wieczoru Norman Parke wygrał na punkty z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Przed nami jedenasta odsłona. Po raz kolejny w main evencie wystąpi Norman Parke. Zmierzy się on z Borysem Mańkowskim. Na gali zobaczymy też między innymi Amadeusza „Ferrariego” Roślika, Sylwestra Wardęgę, czy „Mixera”, byłego członka Ekipy. Gdzie można obstawiać kursy na Fame MMA? Na początku były one dostępne w bukmacherze internetowym LV BET. Po dwóch latach ta współpraca została zakończona. Teraz kursy podstawowe i dodatkowe - na gale organizowane pod szyldem Fame MMA - są dostępne jedynie na stronie internetowej bukmachera Betclic. Jeśli zatem chcesz obstawić, że Amadeusz Roślik zanotuje drugie zwycięstwo z kolei (na Fame MMA 11 będzie rywalizował z raperem Filipkiem), to musisz założyć konto i wykonać premierowy depozyt.