Sport

Zainteresowała Cię ostatnio taka właśnie dziedzina? Czym cechuje się bukmacherka? Czy w podmiotach hazardowych można w ogóle legalnie wygrywać pieniądze? Bez łamania polskiego prawa? Jaka jest zaś oferta? O tych i kilku innych kwestiach napisaliśmy poniżej.

Czy można wygrywać pieniądze w sposób legalny?

Na szczęście na tym froncie nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Są bowiem w naszym kraju w 100% legalnie działające firmy bukmacherskie. W tym gronie są np. STS, Fortuna, Etoto, czy LV BET. Jeśli zarejestrujesz się w tych podmiotach hazardowych, to będziesz mógł potem bez obaw zarabiać pieniądze. Wszystko jest regulowane przez postanowienia Ustawy Hazardowej (jej znowelizowana wersja pochodzi z 2017 roku). Warto jednak mimo wszystko dokładnie sprawdzać, czy konkretne firmy bukmacherskie są w istocie legalne. A masz w tym aspekcie co najmniej kilka sposobów. Do Twojej dyspozycji są rankingi, czy rejestr domen zakazanych (jeśli tam nie będzie danego buka online, to możesz się śmiało rejestrować). O czym jeszcze nie wolno zapominać? Na rynku są niestety pewne nielegalne firmy bukmacherskie. Z jednej strony takie podmioty są dość skutecznie blokowane. Te firmy nie chcą się jednak aż tak łatwo poddawać i wciąż działają na rynku. Musisz zatem być ostrożny. Nie można się zatem rejestrować w firmie bukmacherskiej pierwszej z brzegu. Jeśli nie masz zamiaru łamać obowiązującego w naszym kraju prawa, to uważaj i wszystko dokładnie weryfikuj - przed podejmowaniem finalnych decyzji.

Co jest do typowania?

Oferta nowoczesnych firm bukmacherskich jest  na bardzo dobrym poziomie. W końcu możesz obstawiać nie tylko wydarzenia prematch (czyli jeszcze przed ich rozpoczęciem). Już od dość długiego okresu do typowania są także zakłady bukmacherskie live. Warto zauważyć, że profesjonalne firmy bukmacherskie dają do dyspozycji Klientom szereg wydarzeń sportowych. Możesz zatem obstawiać np. dyscypliny, które cieszą się największym zainteresowaniem. Są to zaś niewątpliwie spotkania futbolowe, tenisowe, siatkarskie, czy skoki narciarskie (w okresie zimowym to nasz sport narodowy). Co więcej, w nowoczesnych podmiotach hazardowych nie brakuje także dyscyplin niszowych, wydarzeń politycznych, czy rozrywkowych. Dość regularnie oglądasz np. Taniec z Gwiazdami? Uważasz, że dobrze się na tym znasz? W takim razie nie ma żadnego problemu, by obstawiać wydarzenia główne oraz poboczne. Okazuje się, że oferta na Taniec z Gwiazdami itp. jest szeroka. Ponadto gracze zainteresowani innymi opcjami mogą obstawiać np. wydarzenia finansowe (chociażby w Fortunie).

W bukmacherce nie ma pewniaków…

Wokół bukmacherki jest na pewno wiele mitów. Jednym z nich jest to, że są pewniaki, czyli wydarzenia, które na pewno wejdą. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. W bukmacherce nie ma bowiem żadnych pewniaków. Można to bardzo szybko przeanalizować. Wystarczy np. sprawdzić, jak w poprzednim sezonie radziły sobie największe kluby piłkarskie. Manchester City, Chelsea FC, Manchester United, FC Barcelona, Real Madryt, Bayern Monachium - każda z tych ekipa miała dużo wzlotów, ale też pewne upadki (remisy, zaskakujące przegrane). Tak jest zaś w każdym sporcie. Nie ma pewniaków i we wszystkich dyscyplinach zdarzają się niespodzianki.