Turystyka

Aby spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu i pozjeżdżać na nartach lub desce wcale nie musimy pokonywać setek kilometrów.

Wspaniałe warunki do zimowego szaleństwa mamy bardzo blisko naszej granicy i nie musimy wyjeżdżać do alpejskich kurortów - Słowacja to idealne miejsce na narty, a jakością utrzymania tras wcale się od nich nie różni. Aby dotrzeć na słowackie stoki z Polski wystarczy niedługa podróż samochodem.

Narty SłowacjaSzukając idealnego miejsca do jazdy na nartach, koniecznie trzeba odwiedzić Niskie Tatry. Ceny nie są tu wygórowane, a warunki do uprawiania sportów zimowych idealne. Do tego duża ilość dodatkowych atrakcji, także tych stworzonych z myślą o rodzinach z dziećmi. Wszyscy miłośnicy dzikiej jazdy mogą skorzystać z free ride zone. Jest tutaj wiele wypożyczalni sprzętu dla narciarzy i miłośników snowboardu więc można również cieszyć się zimowym szaleństwem nie mając własnego sprzętu. Bezpośrednio na stokach można skorzystać z  usług instruktorów narciarskich, którzy pomogą w doskonaleniu umiejętności narciarskich zarówno dzieci jak i dorosłych.

Można również skorzystać i cieszyć się z wieczornej jazdy na nartach na wspaniale oświetlonych stokach.

Niewygórowane ceny i wspaniałe warunki noclegowe oferuje Hotel Chopok, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się słynny ośrodek narciarski Chopok, który jest porównywany do wielu alpejskich ośrodków narciarskich. Hotel został udekorowany naturalnymi materiałami , dzięki czemu można poczuć się tutaj wyjątkowo miło i przyjemnie.

Hotel Björnson pod Chopkem zapewnia niezapomniane wrażenia zakwaterowania w samym sercu Jasnej w Tatrach Niskich z przepięknym widokiem na otaczającą przyrodę. Hotel Björnson – Chopok to idealne miejsce na Twoje narciarskie zimowe ferie.

Dodatkowym atutem wyjazdu narciarskiego na Słowację jest to, że tuż obok idealnie przygotowanych stoków narciarskich możemy wybrać apartamenty jasna, gdzie we wspaniałych warunkach możemy odpocząć i zrelaksować się po narciarskich wycieczkach.

Apartamenty również udekorowane zostały materiałami naturalnymi, dzięki czemu można poczuć się tutaj wyjątkowo przyjemnie.

Narty na Słowacji, przede wszystkim w Jasnej, są źródłem niezapomnianych wrażeń i przygód.