Rzeszów

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie czas jest jednym z najcenniejszych zasobów. W przypadku, gdy masz napięty harmonogram i nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, przestrzeganie zdrowej diety może być trudne. Na szczęście na rynku pojawiło się rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb, które może pomóc w utrzymaniu diety - catering dietetyczny z dowozem!

Kiedy decydujemy się na dietę pudełkową?

Wiemy, że każdy z nas ma etap w swoim życiu, kiedy przestaje dbać o swoje zdrowie. Ważny projekt, zmiana miejsca zamieszkania czy sesja na studiach sprawia, że kwestia żywienia przechodzi na dalszy plan. Zaniedbujemy zdrowie, które w końcu zapuka do naszych drzwi i wejdzie z pełnym impetem następstw jego zaniedbania. Będziemy musieli częściej odwiedzać lekarzy, dentystów i badać przyczyn niewydolności organizmu.
Dieta pudełkowa to sojusznik w odchudzaniu i właściwym odżywianiu. Składa się z różnorodnych produktów spożywczych, gotowych do spożycia w kuchence mikrofalowej, które można przygotować na kilka minut przed pójściem do pracy lub w drodze. Ten sposób żywienia jest przeznaczony zwłaszcza dla osób, które są zbyt zapracowane i nie mają czasu na wyszukaną smaczną dietę.

Ile kosztuje catering dietetyczny z dostawą do Rzeszowa?

Główną obiekcją przed skorzystaniem z cateringu dietetycznego jest jego koszt. Jednak, gdy zastanowimy się ile wydajemy, spożywając posiłki na mieście - możemy się zaskoczyć. Cena dania w restauracji teraz zaczyna się od 30 zł, picie ok. 7-11 zł, czasem zostawiamy napiwek. Wybierając się na obiad do restauracji, wiele z nas nastawia się na wydatek rzędu 40-60 zł za osobę. Tyle płacimy za jeden posiłek, tymczasem catering dietetyczny kosztuje około 40 zł - w tym otrzymujemy 3-5 posiłków. Nie wspominając o kwestii zdrowia, zwłaszcza gdy masz w planach pożegnać nadprogramowe kilogramy.

Dieta pudełkowa - cennik

Cena diety Standard (3 posiłki):
1 200 kcal - 38 zł
1 500 kcal - 42 zł
2000 kcal - 46 zł

Kod promocyjny dla użytkowników portalu - ZMIANA, wpisz podczas składania zamówienia.

Zobacz - Dieta pudełkowa w Rzeszowie

Wiemy, kto najczęściej wybiera catering dietetyczny

Według informacji udostępnionych przez Zdrowy Catering, kobiety zdecydowanie częściej niż mężczyźni wybierają dietę pudełkową. Wśród Klientów aż 59% to kobiety.
Ta liczba nie jest zaskoczeniem. Kobiety zawsze koncentrowały się bardziej na zdrowym stylu życia niż mężczyźni, a także były bardziej otwarte na próby odchudzania. Częściej w kalendarzu występowała się okazja, żeby dobrze wyglądać - święta, wyjazd na urlop czy ważne wydarzenie.
Mężczyźni również troszczą się o swoje żywienie, jednak w ich przypadku diety odchudzające występują zdecydowanie rzadziej. Najczęściej wybierają catering dietetyczny, aby zachować szczupłą sylwetkę i zobaczyć rezultaty wysiłków na siłowni.
Które pokolenie najchętniej zamawia catering dietetyczny? Najczęstszą grupą wiekową, która wybiera catering pudełkowy, jest wiek od 23 do 38 lat, czyli 42%. To etap życia, kiedy zazwyczaj na wysokim stopniu stawia karierę oraz samorealizację. Dowóz pod same drzwi codziennie oszczędza mnóstwo czasu.
Kolejna grupa od 38 do 55 lat stanowi 25 % wszystkich zamówień. Chcąc zachować witalność, zaczynają dbać o właściwe odżywianie oraz nowe nawyki żywieniowe. Zbilansowanie posiłki przygotowane przez najlepszych kucharzy bardzo ułatwiają ten proces. Osoby powyżej 55 roku życia stanowią ok. 15% wszystkich zestawów. Nierzadko wynika to z fakt, że catering pudełkowy jest dla nich nowością i potrzebują więcej czasu, aby się na nią zdecydować.

dieta pudełkowa Rzeszów

Catering dietetyczny - zalety:

Gotowe posiłki - jedzenie jest dla niektórych osób koniecznością, a dla wielu najlepszym momentem w ciągu dnia. Chociaż nie każdy z nas musi czerpać dużą pociechę z odżywiania, z oczywistych powodów musimy zadbać, aby było ono zdrowe. W zakresie diety pudełkowej otrzymujemy urozmaicone dania. Wszystkie są świetnie przyrządzone, złożone z różnorodnych warzyw i owoców, rzadko dostępnych dodatków. Trudno wyobrazić sobie tworzenie takich dań na własną rękę, nawet jeśli lubisz gotować. Zdrowy Catering składa się ze świeżych produktów od lokalnych dostawców, które codziennie dostarczane są na terenie Rzeszowa.

Ilość kalorii pod kontrolą - jeżeli chcemy zdobyć smukłą sylwetkę, kaloryczność musimy dopasować do własnych potrzeb organizmu. Jeżeli będziemy dostarczać ich za dużo - przytyjemy nawet stosując zbilansowaną dietę. Nierzadko w codziennym biegu nie zwracamy uwagi, na to co spożywamy. Mimo że zjedliśmy kolejny batonik czekoladowy, nie czujemy się syci, a spożyliśmy znaczącą ilość kalorii. W ramach cateringu dietetycznego możemy wybrać dietę pudełkową, która sprawi, że osiągniemy swoje założenia. Zdrowa dieta stworzona we współpracy z naszym dietetykiem pomoże pozbyć się dodatkowych kilogramów.

Wygoda i mnóstwo czasu - jeśli jesteś osobą, która dużo pracuje i prowadzącą podróżniczy tryb życia, trudno jest wygospodarować czas na przyrządzanie posiłków. Dlatego ważne jest, aby mieć dobrego pomocnika kuchennego, który może Ci ułatwić w kuchni. Właśnie takim jest catering dietetyczny. Oszczędza czas, ponieważ nie musisz iść na zakupy spożywcze, przygotowywać jedzenia, a potem zmywać. Dodatkowo diety pudełkowe w standardzie oferują dowóz pod wskazany adres. Pod swoimi drzwiami codziennie otrzymujesz zbilansowaną dietę. Zbilansowane dania na pełny dzień z dopasowaniem do Twoich indywidualnych potrzeb i Twojego organizmu. Jeżeli masz pytania wystarczy zadzwonić do dietetyków z cateringu dietetycznego - dowiesz się jaka dieta będzie odpowiednia do Twojego stylu życia.

Nowe rozwiązania są potrzebne w życiu. Każdy wie, że aby zachować zdrowie, ludzie muszą właściwie się odżywiać i regularnie spacerować. Jednak co w sytuacji, jeśli jesteś zbyt zajęty lub po prostu nie masz czasu? Czy jest właściwe rozwiązanie? Odpowiedź brzmi: tak – przy braku czasu, możesz być zdrowy, przestrzegając planu diety, takiego jak dieta pudełkowa! Zobacz sam, prawdopodobnie najtańszy catering dietetyczny.