Czy wiesz, że...

Czeka Cię lot z Pyrzowic? Jeśli na lotnisko planujesz dotrzeć własnym samochodem, konieczne jest znalezienie parkingu, który nie obciąży zanadto i tak już uszczuplonego wakacyjnym wyjazdem budżetu, a jednocześnie zagwarantuje Ci 100% bezpieczeństwa. Poznaj START Parking - lidera wśród tanich i bezpiecznych parkingów położonych przy lotniskach!

Parking Pyrzowice - dlaczego warto skorzystać ze START Parking?

Wylatując z Pyrzowic, możesz oczywiście poszukać miejsca na parkingach położonych na terenie lotniska. Nie jest to jednak najrozsądniejsze rozwiązanie. Po pierwsze: musisz liczyć się z wysokimi kosztami parkowania. Po drugie, tylko jeden z dostępnych na terenie lotniska parkingów jest strzeżony (a przez to jeszcze droższy niż pozostałe). Nie zawsze też uda się na nim znaleźć miejsce do parkowania.

Na szczęście istnieje wygodna i opłacalna alternatywa: START Parking. Zacznijmy od tego, że to parking strzeżony i monitorowany całodobowo. Nad bezpieczeństwem Twojego samochodu czuwają wykwalifikowana kadra ochroniarska oraz nowoczesne technologie monitoringu. Wylatując na wakacje, nie musisz więc martwić się, czy po powrocie zastaniesz swój samochód i w jakim on będzie stanie. 

Jeśli chcesz go dodatkowo ubezpieczyć od kradzieży (aż do 1 mln złotych) oraz od szkód parkingowych, możesz to zrobić w wygodny i łatwy sposób (wybierając oferowany z ubezpieczeniami pakiet parkingowy, tj. pakiet Plus).

Najtańszy parking Pyrzowice

Wakacje oraz wszelkie wyjazdy zawsze uszczuplają budżet. Dlatego korzystając ze START Parking otrzymujesz Gwarancję Najniższej Ceny. Co to oznacza? Jeśli w okolicy znajdziesz tańszy parking, otrzymasz zwrot różnicy w cenie. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz wydać na swoje ulubione wakacyjne przyjemności.

Chcesz mieć pewność, że Twoje miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekało w dniu wylotu? Nic prostszego! Zarezerwuj je wygodnie przez stronę internetową Startparking.pl lub kontaktując się telefonicznie. Dzięki temu po przyjeździe na parking Pyrzowice sprawnie zostawisz samochód, unikając stresu związanego z szukaniem miejsca oraz pośpiechem.

Parking Pyrzowice - jakie usługi oferuje START Parking?

START Parking znajduje się w odległości 1 km od terminala lotniczego w Pyrzowicach. Ale nie martw się - nie musisz pokonywać tego dystansu pieszo! W cenie parkingu jest bezpłatny transport na i z lotniska. 

Dzięki specjalnej parkingowej linii autobusowej odbywa się on płynnie i wygodnie. Autobusy są w stanie przewieźć nawet 300 osób w ciągu 25 minut. A dzięki aplikacji monitorującej położenie pojazdów, bez czekania na zimnie możesz sprawdzić, gdzie autobus jest w danym momencie i wyjść przed terminal w momencie, gdy będzie się do niego zbliżał.

START Parking - jak dojechać?

Na START Parking Pyrzowice najlepiej dojechać trasą 913 (po zjeździe z S1), która prowadzi do lotniska. Jadąc od strony S1, z drogi 913 trzeba skręcić w pierwszą w prawo w ulicę (ul. Równoległa). START Parking znajduje się po lewej stronie, ok. 50 m od skrętu.