Rzeszów

Mamy przyjemność zaprosić na najstarszą i jedną z najbardziej renomowanych imprez podróżniczych w Polsce czyli na Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów (OSOTT). OSOTT 2022 odbędzie się po raz 38! i będzie realizowany w trybie hybrydowym.

W dniach od 11 do 20 listopada będzie można obejrzeć bezpłatnie i bez logowania za pośrednictwem internetu (adres: https://osott-travenalia2022.travelbit.pl) 35 prezentacji.

W kolei w dniu 20 listopada spotykamy się w sercu Rzeszowa w sali konferencyjnej hotelu Bristol gdzie będzie można „na żywo” obejrzeć 7 pokazów. Udział także bezpłatny z tym, że koniecznym jest wcześniejsza rejestracja na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość wstępu „z ulicy” bez uprzedniej rejestracji ale pierwszeństwo będą miały osoby zarejestrowane.

Wszystkie informacja w serwisie https://osott-travenalia2022.travelbit.pl

Program części tradycyjnej (hotel Bristol, Rzeszów)

20 listopada (niedziela)

13:30 – 15:30
Pokazy: Z Rzeszowa w świat
*Motorem przez tajemniczą Rumunię – Paweł Kosturek
*Norwegia - zimowe przejście Hardangervida (największy płaskowyż w Europie) - Łukasz Łagożny
*Islandia latem czy zimą - Jarek Cupryś
*Polski zimowy himalaizm – Kirgistan - Maciej Bedrejczuk
*Wyspy Zielonego Przylądka – Gosia i Darek Lechowicz (blog „Bez skarpetek”), Maciej Brożyna

15:30 – 17:30
Warsztaty podróżnicze Rafała Króla
- Praktyczne informacje o tym jak przygotować się do podróży w każdym klimacie i do każdego zakątka Ziemi (ubiór, sprzęt, żywność, najczęściej popełniane błędy)

17:30 – 19:30
Podróże i wyprawy Moniki Witkowskiej
- Opowieści o podróżach trampingowych a także o zdobywaniu najwyższych szczytów naszej planety oraz o niezwykłych rejsach pod żaglami.

Takiej dawki podróżniczych opowieści ale również warsztatów traktujących o wszystkich aspektach podróżowania nie znajdziecie na żadnej imprezie w Polsce. A dodatkowo, wszystko to bezpłatnie!