Czy wiesz, że...

iPhone’y od lat cieszą się niezmienną popularnością. Smartfony od Apple to wysokiej klasy urządzenia, do których produkcji używa się najwyższej jakości podzespołów. Oprócz świetnych parametrów, doskonałego aparatu i wydajnej baterii, wyróżnia je charakterystyczny, ponadczasowy design, zachwycający nie tylko ich użytkowników. Aby iPhone mógł służyć jak najdłużej, warto odpowiednio o niego zadbać. Podpowiadamy, jak skutecznie zabezpieczyć telefon od Apple.

Wyposaż się w dedykowane akcesoria

iPhone’y to urządzenia, które towarzyszą swoim użytkownikom niemal na każdym kroku – do komunikacji, robienia zdjęć czy kontaktowania się z innymi. Niestety przez intensywną eksploatację smartfony są szczególnie narażone na uszkodzenia. Aby zapobiec mechanicznym usterkom, warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria. Jednym z najlepszych sposobów są dedykowane szkła hartowane (https://gsmok.pl/szkla-hartowane-c078). Skutecznie zabezpieczą one wyświetlacz przed pęknięciami i rysami, powstałymi wskutek upadku czy też intensywnej eksploatacji. Doskonałym pomysłem będzie również inwestycja w etui – nie tylko uchroni ono iPhone’a przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także pozwoli Ci na personalizację wyglądu urządzenia!

Zadbaj o baterię

Bateria to jeden z podzespołów najbardziej narażony na zużycie. Częsty problem stanowi znaczne zmniejszenie jej wydajności, której powodem zwykle jest nieodpowiednia eksploatacja. Aby nie dopuścić do skrócenia jej żywotności, należy pamiętać o kilku aspektach. Przede wszystkim nie powinno się dopuszczać do przeładowania i nadmiernego rozładowania baterii – najlepiej utrzymywać jej pojemność w przedziale 20-80%. Warto również pamiętać o regularnej aktualizacji oprogramowania oraz wyłączać aplikacje działające w tle, z których aktualnie nie korzystasz.

A co gdy iPhone ulegnie uszkodzeniu?

Niekiedy nawet pomimo odpowiedniego zabezpieczenia i właściwej eksploatacji iPhone może ulec uszkodzeniu. Wówczas zamiast zakupu nowego urządzenia, warto zdecydować się na wizytę w serwisie GSM, w którym wymienione zostaną niesprawne podzespoły. To znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie, które nie obciąży nadmiernie budżetu użytkownika. Jeżeli jesteś właścicielem punktu GSM, w wysokiej klasy wyświetlacze, baterie i inne komponenty wyposażysz się na stronie  https://gsmok.pl/wyswietlacze-iphone-c095. Dzięki sprawnie realizowanej dostawie zamówienie trafi w Twoje ręce już kolejnego dnia. 

Jak widać, dbanie o iPhone nie jest skomplikowanym zadaniem. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, aby smartfon mógł posłużyć Ci przez długi czas! Jeśli zaś Twój telefon został uszkodzony – nie załamuj się! Udaj się do profesjonalnego serwisu, w którym specjaliści przywrócą go do pełnej sprawności