Turystyka

Za oknami jesienna aura i coraz częściej nasze myśli kierują się w stronę zbliżającego się Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, który uwielbiamy spędzać z bliskimi nam osobami. Coraz częściej szukamy ciekawego i wyjątkowego miejsca na ten grudniowy odpoczynek.

Co ważne, nie musisz tych świąt przygotowywać sam w domu. Jeśli zależy Ci na prawdziwym odpoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, proponujemy zapoznać się z wyjątkową ofertą hotelu Azzun Orient SPA & Wellness na Mazurach, który przygotował specjalną bożonarodzeniową ofertę dla swoich hotelowych gości.

Trzaskający ogień w kominku, tradycyjne kolędy, zapach świeżej choinki, prezenty, mnóstwo wigilijnych potraw, a to wszystko w otoczeniu polskich pięknych jezior! Spędź tegoroczne święta Bożego Narodzenia w tak pięknych okolicznościach przyrody i pozwól odpocząć Twojemu ciału oraz duszy!

Hotel na Mazurach – idealny na Boże Narodzenie

Coraz więcej osób rezygnuje ze spędzania świąt Bożego Narodzenia w domu. Bardzo często ilość obowiązków bezpośrednio przed Wigilią, przygotowywanie różnych potraw sprawia, że kiedy przychodzi tak wyczekiwany moment na świętowanie, jesteśmy całkowicie wyczerpani.

Przełam swoją świąteczną rutynę i zabierz swoją rodzinę, przyjaciół do jedynego w swoim rodzaju hotelu na Mazurach. Azzun Orient SPA & Wellness jest oddalony od Olsztyna zaledwie 20 km. Gwarantuje piękną scenerię oraz szereg atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

To miejsce niezwykle kameralne i klimatyczne, którego wnętrza zostały zaprojektowane w duchu wellness. Zapewnia odpoczynek ciała, jak i ducha. W ofercie SPA znajdziesz liczne zabiegi inspirowane wschodnimi tradycjami. Do tego pięknie urządzone pokoje i wyborna kuchnia, która trafi w podniebienia najbardziej wymagających smakoszy.

Ponadto w hotelu położonym w miejscowości Kromerowo można skorzystać z term, sauny i licznych zabiegów w strefie SPA. To miejsce, w którym Twoje pociechy będą mogły spędzać mnóstwo czasu w Sali Zabaw lub placu zabaw „Mała Sahara”.

Spędź Boże Narodzenie na Mazurach w orientalnym stylu

Chcesz poczuć magię świąt na Mazurach? Proponujemy wykupić Pakiet Świąteczny, który obowiązuje w terminie 22-27 grudnia 2023 roku. Goście hotelowi sami decydują o długości swojego pobytu. Co ważne, dzieci do 12 lat zwolnione są z dodatkowych opłat.

W okresie Bożego Narodzenia goście mogą liczyć na uroczystą Wigilię z tradycyjnymi polskimi potrawami, kolację świąteczną z kolędami i pastorałkami, świąteczny obiad oraz warmińskie ognisko z kociołkiem i pieczeniem jaszczurów.

Do tego przygotowano moc atrakcji dla rodzin z dziećmi. W tym wizytę Świętego Mikołaja, animacje dla dzieci, warsztaty manualne, przyrodnicze, kulinarne, wieczory filmowo-bajkowe, zajęcia ruchowe oraz rodzinne zabawy na śniegu.

Poza tym, w tych wyjątkowych okolicznościach podczas całego pobytu w hotelu można skorzystać z relaksu w termach, saunach, łaźni, na basenie oraz strefie orientalnej SPA. W hotelu Azzun Orient SPA & Wellness odpoczniesz, zrelaksujesz się, naładujesz akumulatory i spędzisz magiczne święta Bożego Narodzenia w poszanowaniu wyjątkowych, pięknych polskich tradycji.

Sprawdź bogatą ofertę hotelu Azzun Orient SPA & Wellness

Marzysz o tym, żeby spędzić nadchodzące Boże Narodzenie poza domem? Nie czekaj, tylko rezerwuj pobyt w hotelu w samym sercu polskich Mazur, czyli Azzun Orient SPA & Wellness. To unikatowe miejsce, w którym przy obficie zastawionym stole, trzaskającym ogniu w kominki i akompaniamencie kolęd oraz pastorałek spędzisz wyjątkowy czas.

Na Mazurach odpoczniesz od zgiełku miasta, nie będziesz musiał tracić czasu na przygotowania, ubieranie choinki. Jednocześnie poznasz wieloletnie warmińsko-mazurskie tradycje i zwyczaje. Do tego pozwolisz odpocząć nie tylko swojej głowie, ale także ciału. Oferta orientalnego SPA jest bardzo bogata.

Jeśli chcesz poczuć wyjątkową magię świąt Bożego Narodzenia, to zarezerwuj pobyt w mazurskim hotelu dla siebie i swoich bliskich! Zapewniamy, że te grudniowe święta pachną tam choinką, piernikami, karpiem. A wszystko otulają orientalne zapachy i przepiękna mazurska sceneria!