Rzeszów

Każdego roku generujemy jako społeczeństwo bardzo dużą ilość odpadów. Duża część z nich to plastikowe butelki. A co, gdyby pomóc planecie, jednocześnie ciesząc się lepszą zasobnością portfela? Czy w ogóle jest to możliwe? Otóż jest! Saturatory Spinel Soda BubbleON to rewelacyjne i ekologiczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się zawsze cieszyć smaczną wodą, lub napojami, bez potrzeby noszenia ze sklepu ciężkich zgrzewek.

Czym jest saturator Soda Stream Spinel Soda BubbleON?

Jest to ekspres do gazowania wody, dzięki któremu w każdej chwili możesz się cieszyć smaczną wodą o nagazowaniu dostosowanym do Twoich preferencji. Potrzebujesz tylko wody z własnego kranu! To niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy – mimo, że same rachunki za zużycie wody będą wyższe, to często koszt zgrzewki wody w sklepie jest o wiele mniej korzystny! Producent Spinel Soda wyróżnia się znakomitą jakością, co więcej zależy mu na budowaniu trwałych relacji z klientem, dlatego możesz być pewny, że zarówno przy zakupie butli CO2, saturatora, jak i wymianie butli do saturatora (która notabene jest bajecznie prosta), zostaniesz potraktowany uczciwie.

Saturator Spinel Soda BubbleON to:

  • Zaoszczędzenie do 1000 plastikowych butelek rocznie,

  • Plastik wolny od BPA,

  • Najwyższa jakość wykonania,

  • Wydajność na 60 litrów wody gazowanej.

Gdzie można napełnić cylinder do saturatora w Rzeszowie?


Spinel Soda nie lubi utrudniania życia swoim klientom, dlatego istnieje rozległa gałąź miejsc, w których można wymienić metalową butlę. Dogodne dla siebie miejsce znajdziesz na stronie internetowej producenta. Sam proces wymiany to tylko kilka minut, chyba że chcesz zrobić to metodą wysyłkową, która również jest możliwa – wtedy czas oczekiwania to kilka dni roboczych. Pamiętaj jednak, aby nabój CO2 wymieniać zawsze w miejscach do tego przeznaczonych i kupować tylko sprawdzone urządzenia – tylko wtedy masz prawdziwą gwarancję bezpieczeństwa.

Czy Spinel Soda BubbleON to tylko woda gazowana?


Dzięki dużej ilości dostępnych na rynku koncentratów i syropów, z syfonem Spinel Soda możesz cieszyć się nie tylko wodą gazowaną, ale smakiem swoich ulubionych napojów gazowanych! Kupując taki syrop znów zaoszczędzasz więcej pieniędzy – koncentraty są niezwykle wydajne!

Korzyści wynikające z korzystania z Spinel Soda w pigułce – dlaczego warto?

- Spinel Soda pozwala zaoszczędzić Ci czas i pieniądze – nie musisz co chwile jeździć do sklepu po plastikowe zgrzewki!
- Saturator to świetny krok do życia bardziej ekologicznie – rocznie to około 1000 plastikowych butelek mniej.
- Dzięki ekspresowi do gazowania wody dostosujesz poziom nagazowania do swoich indywidualnych preferencji.
- Możesz cieszyć się nie tylko wodą, ale i też smacznymi napojami, dzięki rozmaitym syropom.
- Proces wymiany naboju CO2 jest bajecznie prosty, a w punktach wymiany zawsze możesz liczyć na rzetelne doradztwo.
- Woda z syfonu jest zdrowsza! Kupując wodę w zgrzewce, nie wiesz w jaki sposób została ona przewożona – leżąc długo na słońcu, opakowania mogły zacząć wytrącać do wody szkodliwy mikroplastik, który na dłuższą metę może pogorszyć Twoje samopoczucie!

Współpraca z punktami Spinel Soda Rzeszów.


Jeśli jesteś właścicielem sklepu z artykułami AGD, sklepu spożywczego, punktu usługowego, który zechciałby rozszerzyć swój zakres działalności o punkt wymiany butli, Spinel Soda bardzo chętnie podejmie się takiej współpracy. Dzięki temu, możesz zdobyć nowych, stałych klientów i cieszyć się dobrze prosperującym biznesem!