Rzeszów

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy w Bachórzu. Z nieustalonych przyczyn kierująca  audi straciła panowanie nad samochodem zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca poniosła śmierć na miejscu, troje pasażerów z ciężkimi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitali. Czwarty pasażer został zaopatrzony i nie wymagał hospitalizacji.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21.40 w Bachórzu. Jak wstępnie ustalili policjanci ,19-letnia kierująca audi A3 mieszkanka powiatu przeworskiego, jadąc od Przemyśla w kierunku Dynowa, na zakręcie straciła panowanie nad samochodem, zjechała z  drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia 19-latka poniosła śmierć na miejscu. Troje pasażerów, dwie kobiety w wieku 17 i 18 lat oraz 22-letni mężczyzna w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali w Rzeszowie i Przemyślu. Czwarty  pasażer, 20-letni mężczyzna, nie wymagał hospitalizacji.

Przez kilka godzin w miejscu wypadku droga z Przemyśla do Dynowa była zablokowana. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności wypadku.