Rzeszów

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza uczniów kl. IV-VI szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w konkursie fotograficznym ?Książka w obiektywie czytelnika?. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia, na którym znajdzie się książka. Przesyłane zdjęcia mogą być wykonane dowolnie, np. jako sleeveface (wykorzystujące elementy okładki książki), portretowe, w przestrzeni miejskiej, różnych sytuacjach: w szkole, pijąc herbatę lub kawę, czytając do poduszki lub jeszcze inne. Mile widziane będą również fotografie wykonane w bibliotece.

Czas trwania konkursu i przesyłania zdjęć: od 3 listopada do 6 grudnia 2014 r.

Zdjęcie należy przesłać na adres mailowy organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin na stronie: www.wimbp.rzeszow.pl

Podczas uroczystego wręczenia nagród, zagadnienia fotograficzne przedstawi Zdzisław Świeca ? Członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 grudnia 2014 r. o godz. 9.00 w Filii nr 6, przy ul. Podwisłocze 6.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Konkurs pod patronatem Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Partnerzy:

Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu w Rzeszowie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia ?Pro Carpathia?