Rzeszów

W związku z metą III etapu 71 Tour de Pologne w dniu 5 sierpnia 2014 roku na ulicach Rzeszowa będą występowały następujące utrudnienia w ruchu drogowym:

- całkowite zamknięcie ruchu od 5:00 do 23:00

al. Cieplińskiego -> ul. Lisa-Kuli (do Placu Śreniawitów) ? nie dotyczy autobusów MPK i MKS do godz.11.

- całkowite zamknięcie ruchu w godz. 8.00 ? 20.00

ul. Moniuszki, ul. Sokoła, ul. ks. Jałowego, ul. Mochnackiego, ul. Pułaskiego

- duże okresowe ograniczenia w ruchu w godz. 11-13

Pl. Śreniawitów -> ul. Hetmańska -> al. Powstańców Warszawy (na jednym pasie ruchu, którym pojadą kolarze ? lewy pas patrząc od strony ul. Hetmańskiej; na drugim pasie ruch w obydwu kierunkach będzie się odbywał w sposób ciągły, z tym że w każdym kierunku na jednym pasie jezdni) -> ul. Podwisłocze -> Most Zamkowy -> ul. Wojciecha Kilara. Całkowite zamknięcie ruchu na w/w odcinkach trasy pętli nastąpi od godz. 13.00 do 23.00. Po zakończeniu etapu (ok.19) ruch będzie przywracany sukcesywnie, a najdłużej (maksymalnie do 23.00) będą zamknięte Al. Cieplińskiego i ul. Lisa Kuli.

- duże utrudnienia w ruchu od 15:00 do 19:00

ul. Warszawska, ul. Marszałkowska, Wiadukt Tarnobrzeski (premia górska). Całkowite zamknięcie ruchu na tym odcinku nastąpi na czas przejazdu kolumny wyścigu czyli ok. 17.15

- Całkowite zamknięcie ruchu na całej długości ul. Warszawskiej i dalej aż do Głogowa nastąpi od godz. 17.00 do czasu przejazdu kolarzy, natomiast już od godz. 15.30 całkowicie zamknięty będzie także ruch na drodze krajowej nr 9 od jej skrzyżowania z Autostradą A4 do Głogowa i dalej do granic powiatu rzeszowskiego.