Jasło

18 września 2014 roku w restauracji Perła Jasło odbędzie się piąty już warsztat motywacyjny. To ostatnie spotkanie w ramach kampanii ?Zostań tutaj ? twórz Podkarpacie?. Gościem specjalnym będzie Pani Anna Bialik ? kobieta sukcesu z Podkarpacia.

Bezpłatny warsztat jest już ostatnim takim wydarzeniem organizowanym przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego. To kolejna okazja dla mieszkanek województwa na zaznajomienie się z możliwościami własnego regionu oraz poznanie nowych szans rozwoju. Celem spotkania jest zmotywowanie niezatrudnionych mieszkanek województwa do działania, a także ukazanie im nowych ścieżek rozwoju osobistego i zawodowego.

W programie warsztatu, prowadzonego metodą dramy stosowanej, znajdzie się m.in. tworzenie mapy myśli, technika skutecznego działania oraz sztuka zadawania pytań na drodze do sukcesu. Zajęcia dla uczestniczek, tak jak poprzednio, poprzedzone zostaną przemówieniami motywacyjnymi. Prelegentkami na spotkaniu w Jaśle będą prezeska Fundacji Rozwoju ?Dobre Życie? Aleksandra Chodasz oraz gość specjalny ? Anna Bialik, laureatka konkursu ?Kobiety są Przyszłością? na poziomie międzynarodowym w kategorii Kobieta Wzór.

Spotkanie odbędzie się 18 września 2014 roku, o godzinie 16:30 w restauracji Perła Jasło, ul. Floriańska 42 w Jaśle. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja uczestników na stronie www.zostantutaj.eu.

Kampania wizerunkowa pod hasłem ?Zostań tutaj - Twórz Podkarpacie? jest częścią międzynarodowego projektu WOMEN Realizowanie ponadnarodowej strategii celem przeciwdziałania odpływowi dobrze wykształconych młodych kobiet.