Rzeszów

14 września 2014 r. mieszkańcy Rzeszowa napiszą WIELKI TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Jest to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która w 2014 roku ma swoją trzecią edycję. Jednego dnia, w jednym miejscu, mieszkańcy naszego miasta, podobnie jak i wielu innych miast Polski, napiszą test, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego.

Celem imprezy jest:
? sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta,
? przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu,
? przedstawienie uśrednionego wyniku dla naszego miasta do publicznej wiadomości w mediach,
? zachęcenie do ustawicznej nauki języka angielskiego.

Test odbędzie się 14 września 2014 r. o godz.11:00 w Hilton Garden Inn Rzeszów.
Po raz drugi organizatorem imprezy jest Professional English School.
Na test można zarejestrować się (bezpłatnie) na stronie: www.rzeszow.znaangielski.pl

W najbliższej edycji, po raz pierwszy w historii Wielkiego Testu Języka Angielskiego, tysiące Polaków będą miały jedyną i niepowtarzalną okazję bezpłatnego przetestowania się przy pomocy fragmentów najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie ? TOEIC i TOEFL!. W roku ubiegłym w Wielkim Teście Języka Angielskiego brali udział mieszkańcy 49 miast. Rzeszów zajął 7 miejsce z wynikiem B2+ W teście wzięło udział 270 osób. W tym roku Wielki Test Języka Angielskiego odbędzie się w 80 miastach.
Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc objął imprezę honorowym ipatronatem.

Rejestrując się na test warto wziąć również udział w konkursie. Zadanie konkursowe brzmi: Opisz super nauczyciela języka angielskiego. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

KAŻDA osoba niezależnie czy weźmie udział w konkursie otrzyma kupony rabatowe oraz nagrody ufundowane przez sponsorów WTJA!