Z życia wzięte

Gadżety reklamowe - czy Twoja firma wykorzystuje ich potencjał? Proste pytanie i już nie taka prosta odpowiedź. Wiele firm rezygnuje z gadżetów reklamowych, twierdząc, że są zbędnymi kosztami, że do niczego się nie przydają i że klienci nie zwracają na nie uwagi. Błąd, który może kosztować pozycję w branży, utratę klientów a nawet plajtę.

Nie będzie to niczym nowym, gdy stwierdzimy, że gadżety reklamowe bardzo się przydają. Długopisy reklamowe, kubki z logo firmy, koszulki z nadrukami, torby firmowe i wiele więcej - to gadżety, które z powodzeniem można wykorzystać na festynach, kongresach, spotkaniach biznesowych - wśród potencjalnych klientów i kontrahentów. Miły gadżet to nie tylko sposób, aby przekazać dla potencjalnego klienta wizerunek logo firmy i dane teleadresowe - to także szansa, aby pozostawić po swojej firmie pozytywne odczucia. Do tego nawiązujemy w tytule - wizerunek firmy.

Obecnie konkurencja jest tak duża, że klienci zaczęli przebierać w ofertach firm, sprawdzając nie tylko ceny, ale także ogólną pozycję firmy w branży. Jeżeli przedsiębiorca nie zadba o wizerunek firmowy - może szybko zostać prześcignięty w marketingowym wyścigu przez konkurencję, a co za tym idzie - stracić klientów.

Koszty gadżetów reklamowych

Nie wspomnieliśmy o tym, że gadżety reklamowe są bardzo tanie. Tańsze, niż typowe sposoby reklamy. Zwłaszcza długopisy reklamowe, które są jedną z najtańszych form promocji, jednocześnie wpływając na wizerunek firmowy. Wyobraźmy sobie sytuację, w której w biurze przyjmujemy klienta. Wręczenie mu umowy do podpisu zwykłym długopisem nie jest tak stylowe, jak wręczenie umowy ze stylowym piórem lub długopisem, na którym widnieje logo firmy. Takie długopisy mogą być również utrzymane w kolorze firmowym - wybór należy do przedsiębiorcy. Gdzie natomiast zamawiać długopisy reklamowe i inne gadżety? Agencje reklamowe i specjalne firmy zajmujące się masową produkcją dodatków marketingowych - to odpowiedź na to pytanie. Ceny hurtowe, jakość wysoka - wizerunek firmy uratowany.

Sprawdź ofertę Penmarket.pl - długopisy; reklamowe, z nadrukiem, touchpeny i wiele więcej.