Z życia wzięte

Każda duża i mała Firma musi czasem doszkolić swoich pracowników, często związane jest to z wdrożeniem nowego projektu, czy też  zwiększeniem zakresu wykonywanych usług dla danego Klienta.  Można wykonać szkolenie w firmie, albo połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizować konferencję w górach.

Organizacja konferencji jest dużym przedsięwzięciem. Nie ważne czy jest ona polityczna, naukowa, prasowa czy biznesowa. Bez względu na jej rodzaj bardzo istotny jest wybór miejsca gdzie taka konferencja sie odbędzie. Najlepszym miejscem na każdą planowaną konferencję w górach jest Hotel Czarny Potok,  przepięknym otoczeniu gór Beskidu Śląskiego w malowniczej miejscowości Krynica Zdrój.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy pakiety specjalne: letni oraz jesienny pakiet konferencyjny oraz piknik firmowy. Na letni pakiet konferencyjny zapraszamy Państwa do naszego Hotelu od lipca do sierpnia (dla grup powyżej 30 osób). Jesienny pakiet konferencyjny obowiązuje od listopada do 20 grudnia (dla grup powyżej 20 osób). W ramach pakietów zapewniamy Państwu dostęp do jednej z trzech Sali konferencyjnych z dostępem do Internetu. Każdą z sal ( Jana III Sobieskiego, Nubis oraz Sala Kwiatowa) można podzielić na mniejsze sale - moduły, dzięki czemu konferencja będzie miała bardziej kameralny charakter. Istnieje również możliwość odpowiedniego doboru ułożenia Sali: układ teatralny, bankietowy angielski, szkolny, ?podkowy?.

Po wyczerpującym dniu, pełnym nowych informacji oraz wrażeń przychodzi czas na odpoczynek i relaks. Uczestnicy konferencji w górach mają nieograniczony dostęp do centrum relaksacyjnego, czyli siłowni, Sali fitness, Sali do jogi, basenu, sauny, jacuzzi, łaźni zapachowej. Dodatkowo jeśli czas na to pozwoli mają Państwo możliwość skorzystania ze zwiedzania Krynicy z przewodnikiem, obejrzenia występu kabaretu, bądź zespołu góralskiego, degustacji nalewek regionalnych lub gotowanie z Szefem Kuchni.

Konferencje w hotelu Czarny Potok w górach!