Rzeszów

Nie zdałeś matury z matematyki? Nie martw się. 21 lipca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje 30 godzinny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki za symboliczne 2 zł za godzinę, bezpłatny wykład omawiający zadania z tegorocznego egzaminu, bezpłatną maturę próbną i indywidualne konsultacje. Aby się zapisać, wystarczy do 20 lipca wypełnić elektroniczny formularz.

Zajęcia warsztatowe poprowadzi bardzo dobra kadra nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych.

Pierwszy bezpłatny wykład zatytułowany ?Co poszło nie tak na maturze z matematyki?? odbędzie się 21 lipca 2014 roku o godzinie 9:00 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, w sali RA3. Podczas wykładu omówione zostaną wszystkie zadania z tegorocznego egzaminu dojrzałości. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, w których zadaniach popełnił błędy. Aby skorzystać z wykładu, należy się zarejestrować i przynieść ze sobą wyniki matur.

Po wykładzie, jego uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnych warsztatów ?Jak zdać maturę z matematyki??. Zajęcia będą odbywać się w małych grupach ćwiczeniowych. Poprowadzą je nauczyciele matematyki z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz innych szkół ponadgimnazjalnych osiągający bardzo dobre wyniki. Warunkiem udziału w tych zajęciach jest matura z matematyki zdana na poziomie minimum 20 procent. Cały kurs (30h) będzie trwał dwa tygodnie, począwszy od 22 lipca do 4 sierpnia. Każdego dnia jego uczestnicy będą mieć trzygodzinne zajęcia.

? Warsztaty odbywać się będą w godzinach okołopołudniowych, a więc dogodnych również dla osób dojeżdżających ? wyjaśnia Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

90 procent kosztów kursu pokryje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a 10 procent, czyli 2 zł za godzinę (60 zł za cały kurs) zapłaci uczeń.

Oferta specjalna
Jeśli kandydat po ukończeniu kursu zda maturę i wybierze studia w WSIiZ, koszt kursu zostanie zwrócony w pierwszej racie czesnego. 
Po 30 godzinach kursu odbędzie się bezpłatna matura próbna, która sprawdzi umiejętności matematyczne kursantów. W tym miejscu będzie można zakończyć kurs. Jeśli jednak kandydat dalej będzie chciał uczestniczyć w zajęciach, będzie miał taką możliwość. Uczelnia przygotuje również dodatkowe możliwości nauki dla uczniów, którzy nie zdadzą matury próbnej. Warunki merytoryczne i finansowe będą ustalane indywidualnie z każdym uczniem. Już dziś jednak wiadomo, że koszt dalszego kursu będzie atrakcyjny w porównaniu z cenami korepetycji na rynku.

Do 20 lipca 2014 roku można zgłosić swój udział w bezpłatnym wykładzie omawiającym zadania maturalne oraz w płatnym (2zł za godzinę) warsztacie przygotowującym do matury.

Zapisz się na wykład i/lub kurs: http://formularz.wsiz.pl/warsztaty/