Rzeszów

Rzeszów może pochwalić się innowacjami, rozwijającą się infrastrukturą, atrakcjami turystycznymi oraz wydarzeniami kulturalnymi. Aby zachęcić mieszkańców do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami ogłoszony został konkurs ?Rzeszów oczami mieszkańców?

Co w Rzeszowie jest atrakcyjnego? Czym zachęcić turystów do przyjazdu? Co przynosi mieszkańcom najwięcej radości i jakie miejsca są najbardziej popularne? Tak można skrócić temat przewodni konkursu, który został zorganizowany w związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Kultury Miasta Rzeszowa.

Liczy się pomysł

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego materiału filmowego, który pokazywać będzie to, co Rzeszów ma do zaoferowania. Nie trzeba być specjalistą w montażu, chodzi o pokazanie ciekawych miejsc w interesujący sposób. Wszystko, co kojarzy się z miastem, atrakcje, które warto poznać i ulubione lokalizacje rzeszowian powinny być główną osią całego materiału. Celem konkursu jest promocja Rzeszowa i tego co oferuje zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym. Udział mogą wziąć wszyscy chętni, niekoniecznie osoby ze Stolicy Innowacji.

Wygraj atrakcyjne nagrody

Spośród nadesłanych prac Jury wybierze trzy. Dla autorów najciekawszych materiałów przygotowano wyjątkowe nagrody. Twórca pierwszego, najlepszego filmu wyłonionego przez Jury, otrzyma tablet. Osobie, której wideo zajmie drugie miejsce, wręczony zostanie aparat fotograficzny. Natomiast za trzecie miejsce przygotowano odtwarzacz MP3. Jest więc o co walczyć.

Nie ma na co czekać, konkurs trwa do 28 lipca br. Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdują się pod adresem www.kultura.erzeszow.pl/konkurs/