Rzeszów


Czy o programowaniu można mówić z dozą dystansu? Tak ? przekonać się można podczas najbliższego spotkania Biznes na Luzie, już 26 czerwca 2014 w klubie Mikrofon w Rzeszowie.

Jak zrozumieć ten ?bełkot? programistyczny i wyłapać najistotniejsze elementy z rozmowy? A do tego jak zaufać programiście, że przekazane przez nas zlecenie, ze szczegółami nie zostanie skopiowane i wykorzystane bez naszej wiedzy - o tym już podczas kolejnego spotkania Biznes na Luzie.

Jednym z prelegentów będzie Andrzej Lesiak, przedsiębiorca działający głównie w branży IT, entuzjasta, praktyk i propagator stosowania w biznesie zasady ?wygrana-wygrana?, z nieukrywaną satysfakcją przemienia konkurentów w partnerów biznesowych. Od kilku lat współpracuje z Davidem Neenanem (USA) asystując w polskiej edycji legendarnego warsztatu Business & You, który wywrócił już do góry nogami poglądy tysięcy ludzi biznesu na całym świecie. Andrzej postara się porozmawiać na luzie z nami o programowaniu, jego tajnikach, pracy programistów, żargonie branżowym, zagrożeniach, ale też szansach, jakie kryje programowanie.

Drugim prelegentem będzie prawnik ? Dorota Włodyka-Tyczyńska. W swoim życiu kieruje się do dewizą, że z życia trzeba odważnie czerpać to, co najlepsze. Już na studiach zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie Przeglądu Prawa Handlowego na najlepszą pracę magisterską z dziedziny prawa handlowego obronioną w roku akademickim 1999/2000. Tytuł pracy ?Bankowe konsorcja kredytowe?. Studia ukończyła na Wydziale Prawa uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 13 lat buduje swoje doświadczenie, jako adwokat. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, prawa pracy oraz prawa karnego. Współpracowała także z wieloma podmiotami gospodarczymi ? Solartime Sp. z.o.o., Firma Handlowo ?Usługowa ?BOGI? w Rzeszowie, Przedsiębiorstwo Odzieżowe ?CONRES? S.A. w Rzeszowie, Port Development Sp. z.o.o. w Rzeszowie  , Millenium Hall w zakresie przygotowywania umów handlowych i opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i prawa pracy jak i negocjacji handlowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się także, jako pracownik dydaktyczny  w Wyższej  Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas wieloletniej pracy zajmowała się prawami autorskimi.  Podczas prelekcji pani Doroty Włodyki ? Tyczyńskiej dowiemy się jak można bronić się przed wykorzystaniem naszych pomysłów przez obce osoby, jakie prawa nam przysługują, ale też, jakie mamy z tego tytułu obowiązki.

Programowanie jeszcze nigdy nie było tak lekkim tematem. Jeśli interesuje Cię tematyka lub po prostu chcesz spędzić miły wieczór w ciekawym gronie serdecznie zapraszamy na OSTATNIE przed wakacjami spotkanie Biznes na Luzie 26 czerwca 2014 (czwartek) o godz. 18:00 w klubie Mikrofon na ul. Matejki 8. Ze względu na ograniczoną powierzchnię lokalu ? liczba miejsc jest również ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zapraszają do rejestracji poprzez stronę internetową www.biznesnaluzie.pl lub fanpage na stronie facebook.com/biznesnaluzie. Ilość miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.