Z życia wzięte

Biuro zwykle jest integralną częścią wieżowca, który potocznie zwany jest biurowcem. Oczywiście prestiżowe korporacje lub firmy, które cechują się znacznie większym zakresem działania inwestują w prywatne biura, przekształcając całe budynki w nieruchomości firmowe i wykorzystując każdy centymetr kwadratowy przestrzeni. Wyobraźmy sobie jednak inwestora, który buduje dość duży budynek w centrum miasta. Zwykle takie obiekty stanowią podstawę inwestycyjną dla sklepów, przedsiębiorców i dla zwykłych mieszkańców.

Typowy obiekt biurowy rzadko mieszany jest z apartamentami. Deweloperzy wiedzą, że dla przedsiębiorców liczy się jakość, prestiż oraz profesjonalne podejście do budowy obiektu, który ma stać się logiem ich firmy. Dlatego prestiżowe biurowce przyciągają uwagę przedsiębiorców. Rzadko dochodzi do sprzedaży biura, zwykle w grę wchodzi tylko i wyłącznie wynajem.

Jak znaleźć obiekt biurowy?

Tu zaczynają się problemy. Załóżmy, że Kowalski jest przedsiębiorcą, który szuka właśnie prestiżowego biura dla swojej firmy. Biura, które będzie budzić zachwyt i jednocześnie będzie zlokalizowane w dogodnym położeniu. Tak naprawdę przyszłe biuro Kowalskiego zależy od obiektu, w którym będzie się znajdować. Tym prostym tokiem myślenia przechodzimy do deweloperów, którzy zarządzają biurowcami i oferują najem przestrzeni biurowych. Wystarczy znaleźć kontakt do administratora danego budynku i dogadać z nim wszystkie warunki współpracy. W tym poszukiwaniach pomaga portal www.bazabiur.pl, na którym przedstawiane są gotowe oferty deweloperów na prestiżowe biura w całym kraju. Biura, które spełniają wszystkie, nawet te rygorystyczne wymogi biurowe.

Samo przedstawienie oferty to nie wszystko. Na stronie www.bazabiur.pl stacjonują specjaliści, którzy chętnie pomogą w doborze biura, dopełnią wszystkich formalności, pomogą w negocjacjach cenowych z deweloperem. Jednym słowem przedstawiany portal powinien stać się kolebką poszukiwań nieruchomości biurowych, a dla deweloperów dodatkowym miejscem na ogłoszenie chęci najmu lub sprzedaży biura.